İbrahim Tatlıses'in vurulma anı

İstanbul Maslak'ta Pazar gecesi uğradığı silahlı saldırıyla ağır yaralanan türkücü İbrahim Tatlıses'e yapılan suikastın güvenlik kamerası görüntüleri yayınlandı

16 Mart 2011, Çarşamba 09:05
A A

Görüntülerde ilk olarak Buket Çakıcı çıkıyor ve Tatlıses'in makam otomobiline doğru ilerliyor. Ardından da bir süre korumalarla konuştuktan sonra aracın arka koltuğuna oturuyor.

Çok geçmeden İbrahim Tatlıses çıkıyor binadan. Ünlü türkücü iki hayranını kırmıyor ve onlarla fotoğraf çektiriyor, sonrasında da korumalarına bir şeyler söyleyip, otomobilinin ön koltuğuna oturuyor.

Araç hareket ettikten kısa bir süre sonra ise önce bir gürültü kopuyor, etraftaki insanlar bu gürültüyle irkiliyor. Başlangıçta hiçbir şey anlaşılmıyor. Korumalar şaşkın.

Saldırgan kalaşnikof marka uzun namlulu silahla 11 el ateş ediyor. Bunlardan dördü Tatlıses'in bulunduğu otomobile isabet ediyor. Tatlıses'in makam aracı kısa bir duraklamanın ardından yoluna devam ediyor.

Adobe Flash Player YükleKorumaların içinde bulunduğu araç ise duruyor. Araçtan inen korumalardan biri yerdeki boş mermi kovanlarını topluyor. Daha sonra da Tatlıses'in aracına yetişmek için harekete geçiyor.

Bu sırada görgü tanıklarının yaşadıkları panik de kameralara yansıyor.

Görüntüler, TGRT haber kanalında yayınlandı.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;