İbrahim Üzülmez Eskişehirspor yolunda!

2 dönemlik transfer yasağı ve mali sorunlar nedeniyle zor günler geçiren Eskişehirspor'da teknik direktör sorununu İbrahim Üzülmez ile çözmek üzere..

23 Temmuz 2017, Pazar 10:34
A A
Geçtiğimiz sezon Süper Lig'e çıkma şansını son anda Göztepe'ye kaptıran ve Mustafa Denizli ile yollarını ayıran Eskişehirspor, teknik direktör arayışında rotayı İbrahim Üzülmez'e çevirmiş durumda. Genç teknik adamın da Eskişehirspor'a gelmeye sıcak baktığı ve görüşmelere başladığı iddia edildi. Eskişehirspor tarafında da yeni sezona İbrahim Üzülmez ile başlanacağına kesin gözüyle bakılıyor.
 

BOFFİN VE ÇÖREKÇİ BEKLENİYOR

 
2 dönem transfer yasağı almasıyla zor günler geçiren Eskişehirspor'a Anadolu kulüplerinden alkışlanacak destek geldi. Anadolu ekipleri, yasağın açıklanmasıyla Eskişehirspor ile sözleşmesi biten oyuncularla masaya oturmaktan vazgeçti. Bu centilmence yaklaşımları sayesinde Es Es geçtiğimiz sezonun kadrosunu büyük ölçüde korudu. Kadrodaki iki eksik ise Ruud Boffin ve Kâmil Ahmet Çörekçi
 

GÖZLER ANTALYA VE TRABZON'DA

 
Evkur Yeni Malatyaspor, Elazığspor ve Altınordu'nun ardından, gözler Antalyaspor ve Trabzonspor'a çevrildi.  Eskişehirspor'un önceki yönetimiyle sorunlar yaşayıp takımdan ayrılan oyunculardan Ruud Boffin ve Kâmil Ahmet Çörekçi'nin imza attıkları kulüpler olan Antalyaspor ve Trabzonspor'un, diğer Anadolu ekiplerinin yarattığı centilmenlik rüzgarına dahil olmasıyla yuvalarına geri dönmeleri bekleniyor.
 

"PAZARTESİ SÜRPRİZİ" SEMİH ŞENTÜRK

 
Kulüpten sızan bilgilere göre, golcü oyuncu Semih Şentürk'ün de imza atmaya hazır olduğu ve Pazartesi günü kulüp binasına gelerek Başkan Sinan Özeçoğlu ve ekibiyle görüşeceği de yer alıyor.

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;