İbra'nın pabucu dama atıldı

Barcelona, İsveçli golcüsü Zlatan İbrahimoviç'i gözden çıkartabileceği sinyalini verdi

İbra'nın pabucu dama atıldı

Barcelona yetkilileriyle İbrahimoviç’in menajeri arasında hafta sonundaki tartışmanın ardından kulübün genel menajeri Joan Oliver, "İbrahimoviç’i satmayı istemiyoruz, ancak işler çok karmaşık hale gelirse başka çaremiz kalmaz" dedi.

İbrahimoviç’in menajeri Mino Raiola, İspanyol basınına, "Barcelona Teknik Direktörü Pep Guardiola, 75 milyon avro değerindeki İbrahimoviç’i oynatmazsa akıl hastanesine yatsın" demişti.

Raiola, "Barça’nın paraya ihtiyacı varsa neden hep İbrahimoviç’i satmaktan bahsediyorlar da Messi ya da Pedro’yu satmaktan bahsetmiyorlar" diye konuşmuştu.

Barcelona Genel Menajeri Oliver de açıklamasında, "Mino Raiola"nın yorumlarını beğenmedik. Kullandığı tarzı da beğenmedik. Guardiola ile ilgili söyledikleri kötü. Kulübün paraya ihtiyacı yok" dedi.

İnter’den geçen sezon transfer edilen İbrahimoviç, Barça’daki ilk sezonunda beklentileri karşılayamamış ve birçok maçta genç Bojan Krkiç’in yedeği olarak kullanılmıştı. Barcelona’nın Valencia’dan David Villa’yı almasıyla basında İbrahimoviç’in satılacağı söylentileri çıkmıştı.