İçinizi ısıtacak anne kız fotoğrafları

İki çocuk annesi Dominique'in kızlarıyla çektiği bu eğlenceli fotoğraflar gününüzü neşelendirecek  

09 Ekim 2017, Pazartesi 10:22
A A

Annesinin kızı (kızları)" dedikleri tam da bu olsa gerek. İngiliz Lifestyle Blogger'ı Dominique'in iki güzel kızı Amelia (10) ve Penny (3) ile çekildiği bu fotoğraflara bakmaya doyamayacaksınız. 

Yaklaşık iki sene önce işini bırakıp evde iki çocuğuna bakma kararı alan Dominique bu güne kadar verdiği en iyi tercihin bu olduğunu söylüyor. 

Başlarda yoğun iş hayatından sonra evde iki çocuğa bakmanın kendisini biraz yalnız hissettirdiğini dile getiren Dominique Instagram'ın kendi için ufak bir kaçamak olduğunu, çekip paylaştığı fotoğraflarla anneliği daha da keyifli bir hale getirdiğini açıklıyor. 

Instagram hesabı dışında bir de kendi blogunu yöneten Dominique ve kızlarının bu eğlenceli fotoğrafları Instagram'da büyük beğeni topluyor. 

Peki kızlarıyla fotoğraf çektirme fikri nasıl çıktı?

Peki kızlarıyla fotoğraf çektirme fikri nasıl çıktı?

Dominique #allthatisthree hashtagi altında kızlarıyla çektiği bu fotoğrafların nasıl bu kadar seri haline geldiğini şu sözlerle açıklıyor: 

Bir gün tesadüf eseri kızlarım ve ben benzer üstlerimizi giydik bunu fark edince güldük ve bu anı ölümsüzleştirmek istedik. Daha sonra ise herkesin bizim kadar bu fotoğraflarla eğlenmesini istedik ve bu şekilde başladı." 

Artık büyüdüler!

Artık büyüdüler!

Birbirinden tatlı pozlar veren bu minik kız kardeşler tam anlamıyla sosyal medyada büyüdüler. 

Aylar öncesinden başlayan anne-kız fotoğraflarının son hallerinden ailenin en küçük kızının ne kadar büyüdüğü gözler önünde. 

Daha önceki paylaşımlarda olduğu gibi fotoğraflardaki aykırı tavırlarıyla tüm dikkatleri üzerine çeken ailenin küçük kızı Penny yine farklı pozlarıyla karelerin yıldızı olmayı başardı! 

İşte anne ve kızlarının insanın içini ısıtan fotoğrafları...