İDO'dan kış kampanyası

Yılın son iki ayına dış hat seferlerinde çok avantajlı bir kampanyayla giren İDO'nun, Güney Marmara'da herkese hesaplı seyahat fırsatı sunduğu bu kampanyası yoğun ilgi görmeye başladı

02 Kasım 2012, Cuma 16:01
A A

Yolcularına hızlı, konforlu ve hesaplı seçenekler sunan İDO’nun, Kasım – Aralık aylarında seyahat edecek yolcular için 5 TL’den başlayan fiyatlar sunduğu kampanyasında, 31 Ekim tarihi itibariyle toplam 17.590 yolcu kampanyaya katıldı.

İDO’nun araçlı yolcu biletleri için 29 TL’den sunduğu kampanyalı biletlerden yararlananların sayısı ise yine aynı tarih itibariyle 3.397 oldu.

İDO’nun ilk kez business koltuklarında da avantajlı biletler sunduğu Kış Kampanyası’nda 1 Kasım tarihi itibariyle halen 162.224 yolcu ve 23.489 araç biletinin kampanyalı fiyatlardan satışı devam ediyor.

EN AZ 5 GÜN ÖNCEDEN BİLET ALINMALI

İDO’nun kampanyasında yolcu biletleri 5 TL, araçlı yolcu biletleri ise 29 TL’den başlayan fiyatlarla satışı sunulurken kampanyalı biletlerin satışı, sefere 5 gün kala sona eriyor. Ancak kampanyalı biletlere ilgi yoğun olduğu için, fırsatları kaçırmamak isteyen yolcuların, biletlerini, seyahatlerinin 5 gün öncesine bırakmadan daha da erken almalarında fayda var.

İDO’nun Kış Kampanyası, hem Kasım ve Aralık aylarındaki iş seyahatlerini seferlerinden en az 5 gün önce planlamak isteyenlere, hem de Bursa, Bandırma, Yalova ve İstanbul arası karşılıklı kültür gezilerine, fuarlara, kar ve kayak tatiline, kaplıcalara, konserlere, günü birlik ziyaretlere vb. gitmek isteyenlere çok avantajlı fiyatlar sunuyor.

İDO’nun terminal gişelerinden, web sitesinden, çağrı merkezinden ve acentelerinden satışa sunduğu kampanyalı biletlerin iadesi ve değişimi yapılmıyor.

İDO’nun kampanya fiyatları, farklı dış hat seferleri için şöyle sıralanıyor (*): 

- Yenikapı-Bandırma HF Feribot Ekonomi Sınıfı: Yaya Yolcu 19 TL, Araçlı Yolcu 74 TL

- Yenikapı-Bandırma HF Business Sınıfı: Yaya Yolcu 29 TL, Araçlı Yolcu 84 TL

- Yenikapı-Bursa HF Ekonomi Sınıfı: Yaya Yolcu 9 TL, Araçlı Yolcu 49 TL

- Yenikapı-Bursa HF Business Sınıfı: Yaya Yolcu 19 TL,  Araçlı Yolcu 59 TL

- Yenikapı-Yalova HF: Yaya Yolcu 6 TL, Araçlı Yolcu 39 TL

- Pendik-Yalova HF: Yaya Yolcu 5 TL, Araçlı Yolcu 29 TL

- Bostancı-Yenikapı- Bandırma DO: 19 TL

- Bostancı-Yenikapı Armutlu Tatil Köyü – Armutlu DO: 14 TL

- Yenikapı-Yalova DO: 6 TL

- Kartal-Yalova DO: 5 TL

(*) Belirtilen fiyatlara, hizmet bedeli dahil değildir. Yolcu başına alınan hizmet bedeli, satış kanallarının özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Gişeler ve internet için 1 TL, çağrı merkezi ve acenteler için 2 TL hizmet bedeli geçerlidir.
 

HF : Hızlı Feribot araç ve yolcu taşır.

DO : Deniz Otobüsleri yolcu taşır.
 SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;