İflas eden adamın şeytanî cinayeti

İflas eden iş adamı İlhan Y., sigorta şirketlerinden 4 milyon TL almak için şeytanî bir plân hazırladı

03 Ekim 2009, Cumartesi 11:20
A A

İflas eden iş adamı İlhan Y., sigorta şirketlerinden 4 milyon TL almak için şeytanî bir plân hazırladı. Amele pazarına gidip kendisine benzettiği işçi Beşir Acar ile anlaştı. Onu bir villaya götürüp yaktı. 

Edinilen bilgiye göre; gıda toptancısı İlhan Y. (30), 4 ayrı şirketten 4 milyon TL'lik hayat sigortası yaptırdı. Ailesinin para alması için amele pazarına gidip kendisine benzeyen 5 çocuk babası işçi Beşir Acar'la, bir günlük iş için 55 TY'ye anlaştı. Acar'ı, Şile'de kiraladığı villaya götürdü.

Gider gitmez bahçe işine koyulan Beşir Acar bir süre sonra işveren İlhan Y.'nin "Yoruldun. Gel bir çay içelim" teklifi ile karşılaştı. Teklifi kabul edip içeri giren Acar, ilaçlı olduğu öne sürülen çayı içer içmez kendinden geçti.İlhan Y. bayılan Acar'ı boğdu. İlhan Y. daha sonra Beşir Acar'ı üzerine benzin dökerek yaktı. Daha sonra kendi kimliğini bırakıp olay yerinden kaçtı.

POLİSE TESLİM ETTİLER

Polis olayı incelerken İlhan Y. ortaya çıktı ve yaptığı planı ailesine anlattı; sigortadan para alabileceklerini söyledi. Ailesi, parayı almak yerine İlhan Y.'yi Örnek Mahallesi polis merkezine teslim etti. Sorgusunda ise, korkunç senaryo ortaya çıktı. Şile Adliyesi'ne çıkarılan zanlı tutuklanarak cezaevine gönderildi.

DHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;