İhanet mi reklam mı?

Özcan Deniz'in sevgilisi Fahriye Evcen “Özcan beni bir sunucu ile aldattı” dedi. Özcan Deniz ise “Bu kez kesin bitti” diye konuştu

22 Ekim 2009, Perşembe 05:00
A A

CEP TELEFONUNDA MESAJ YAKALADI

Özcan Deniz ile ‘Yaprak Dökümü’nün ‘Necla’sı Fahriye Evcen 1.5 yıldır aşk yaşıyordu. Çift son 7 aydan bu yana sürekli kavga ediyor, ayrılık kararı alıyor sonra da barışıyordu. Ancak Fahriye Evcen 4 gün önce Özcan Deniz ile birlikte yaşadığı evi terk etti. Yakın bir arkadaşına ayrılıkla ilgili şunları söyledi: Özcan’ın bir televizyoncu ile ilişkisi var. Beni aldattı. Cep telefonundaki mesajları gördüm. Artık o eve asla dönmem!

İŞLERİ YOLUNDA GİTMİYORDU

Cumartesi gecesi Şişli’deki Günay Restaurant’ta sahneye çıkacak olan Özcan Deniz’in bu ayrılığı reklam amaçlı kullandığı iddia ediliyor. Çünkü Özcan Deniz ‘Sevdazede’ albümü ve ‘Aşk Yakar’ dizisiyle beklediği çıkışı elde edemedi. Albüm 70 bin satarken, dizi 13 bölüm sonra yayından kaldırıldı. Geçen yaz İstanbul’da konser verirken otoparktaki cipine haciz konan Özcan Deniz’in sahne programı öncesi gündeme gelebilmek için bu ayrılığı kullandığı söyleniyor.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;