İki liseli kızın 'erkek' kavgasını arkadaşları 'eğlenerek' izledi!

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde iki liseli kızın bir erkek için birbirleriyle ettiği kavgayı, arkadaşları 'eğlenerek' cep telefonuyla görüntüledi.

28 Şubat 2017, Salı 11:33
İki liseli kızın 'erkek' kavgasını arkadaşları 'eğlenerek' izledi!
Zonguldak'ın Ereğli ilçesi sahilindeki amfitiyatro, bu kez iki genç kızın bir erkek için birbirleriyle tekme tokat kavgasına sahne oldu.

Y.T. isimli lise öğrencisinden hoşlanan B.A. (15) ve B.Y. (15) isimli liseli genç kızlar, kavga etmek için amfitiyatroda buluşma kararı aldı.


ARKADAŞLARI 'EĞLENEREK' İZLEDİ!
Okul çıkışında amfitiyatroya gelen iki liseli kısa süren tartışmanın ardından kavgaya tutuştu. Birbirlerinin saçlarını çekip yere yatırıp sürüklemeye çalışan liseli kızları diğer arkadaşları da hem cep telefonu ile kaydetti hem de eğlenerek izledi. Kavgayı fark eden vatandaşlar duruma müdahale ederek liseli kızları ayırdı. Liseli iki kız ve diğer arkadaşları kavganın ardından amfi tiyatrodan ayrıldı.
 

TRABZON'DAKİ KAVGAYI HATIRLATTI


Geçtiğimiz günlerde de Trabzon'da üniversiteli bir grup genç kızın sosyal medya üzerinden başlayan tartışması kavgaya dönüşmüş, karşılıklık küfürleşme sonrası kendilerine verilen ev adresine giden iki kız, tartıştıkları kızlar tarafından darp edilmişti. Bir başka kız tarafından cep telefonuyla çekilen görüntüler büyük ses getirmiş, olaya karışan 5 üniversite öğrencisi genç kız gözaltına alınmıştı.

Genç kızların burun kırmayla biten kavgası! 5 kişi gözaltına alındıGenç kızların burun kırmayla biten kavgası! 5 kişi gözaltına alındı