'İki tokat attı, ekmek bıçağını sapladım'

Çorum'da 7 aylık hamile kadın, akrabasının düğününe gitmesine sinirlenerek kendisine tokat attığını iddia ettiği eşini sırtından bıçakladı

02 Ağustos 2014, Cumartesi 10:49
A A

Çorum'da Gülabibey Mahallesi Millet Caddesi'ndeki bir evden bıçaklı kavga olduğu ihbarı üzerine bölgeye polis ekibi sevk edildi.

Söz konusu adrese giden ekipler, Gökhan B. (32) adlı kişiyi sırtından bıçaklanarak yaralanmış vaziyette buldu.

HAMİLE KADIN GÖZALTINA ALINDI

Yaralı, olay yerine sevk edilen sağlık ekiplerince Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Gökhan B.'nin, ifadesinde kendisini eşi Kamer B.'nin (24) bıçakladığını belirtmesi üzerine evde bulunan Kamer B., gözaltına alındı.

KONTROL İÇİN HASTANEYE GÖNDERİLDİ
Genç kadının 7 aylık hamile olduğunu belirtmesi üzerine Kamer B.'de kontrolleri için ambulansla aynı hastaneye gönderildi.

'İKİ TOKAT ATTI, EKMEK BIÇAĞINI SIRTINA SAPLADIM'

Şüpheli Kamer B.'nin hastanedeki ilk ifadesinde, bir akrabasının düğününe gitmesine eşinin sinirlendiğini belirterek, "Düğünden döndüğümde eşim bana kızdı. 'Neredesin sen, niye düğüne gittin?' diyerek bağırmaya başladı. Daha sonra iki tokat attı. Tokat atmasına çok sinirlenerek 'seni vururum' dedim. Onun 'hiçbir şey yapamazsın' şeklindeki cevabı üzerine mutfaktan aldığım ekmek bıçağını arkasını döndüğü sırada sırtına sapladım" dediği öğrenildi.

Şüpheli, kontrollerinde vücudunda darp izine rastlanmayan Kamer B., kadın doğum uzmanının da muayenesi sonrasında cumhuriyet savcısının talimatıyla gözaltına alındı.

Gökhan B.'nin sağlık durumunun iyi olduğunu öğrenildi.

AA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;