İki yıl içinde 3 kez tecavüze uğrayan kız ölümü seçti

Genç kız henüz 14 yaşındayken sosyal medyadan tanıştığı bir kişinin tecavüzüne uğradı. Evden kaçtı. İki kişinin daha tecavüzüne uğradı. Daha fazla dayanamadı...

08 Ocak 2016, Cuma 12:22
A A

Adana'da 14 yaşındaki küçük kız sosyal paylaşım sitesinden tanıştığı kişinin tecavüzüne uğradı. Olayın duyulması üzerine evden kaçan E.F.E, iki kişinin tecavüzüne daha uğradı. Bunalıma giren E.F.E hayatına son verdi, dedesi sinir krizi geçirdi.

SOSYAL MEDYADAN TANIŞIP ARKADAŞ OLDU

Adana'da 14 yaşında tecavüze uğrayıp uyuşturucuya alıştırılan, 1 yıl sonra ise iki kişi tarafından yine tecavüze uğrayan kız çocuğu girdiği bunalımdan çıkamayarak 16 yaşında intihar etti. Edinilen bilgiye göre, olay Çukurova ilçesi Güzelyalı Mahallesi'nde meydana geldi. C.E. ile E.E.'nin tek çocuğu olan E.F.E. 2014 yılında lastikçilik yapan S.Y. (24) ile sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta tanışıp arkadaşlık yapmaya başladı. 2014 yılının Haziran ayında S.Y. çarşıda gördüğü E.F.E'yi evine götürmek bahanesiyle kandırıp başka bir apartmana getirerek ağzını kapatıp bodrum katta tecavüz etti. S.Y. kız çocuğunun kimseye söylememesi için de tehdit etti. Kız çocuğuna bu arada eroin vererek onu uyuşturucu bağımlısı yaptı. Önce tecavüze uğradığını korkup kimseye söyleyemeyen kız çocuğu daha sonra başından geçenleri sınıf arkadaşına anlattı. Arkadaşının da öğretmene söylemesi üzerine öğretmenin aileye söylemesiyle olay ortaya çıktı. Aile şikayetçi olunca polis zanlıyı yakaladı. Zanlı çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

EVDEN KAÇTI İKİ KİŞİ TECAVÜZ ETTİ

Ancak bu olaydan sonra psikolojisi bozulan ve uyuşturucuya alıştığı için bağımlı hale gelen kız çocuğu 2015 yılında evden kaçtı. E.F.E, bu sırada S.Ş. (33) ve S.K. (25) isimli iki kişiyle tanıştı. Bu şahıslar da kız çocuğuna tecavüz etti. Aile polise kayıp başvurusu yapınca E.F.E. bulundu. Kız çocuğu, psikolog eşliğinde alınan ifadesinde iki kişinin kendisine tecavüz ettiğini söyledi. Bunun üzerine polis iki şahsı yakaladı. Zanlılar tutuklandı. Kız çocuğu yaşadığı olaylardan dolayı bir türlü kendini toparlayamadı.

ANNEANNESİNİN EVİNDE HAYATINA SON VERDİ

Annesi ve babası çalışan kız çocuğu 7 Ocak 2015 günü de öğlen saatlerinde Güzelyalı Mahallesi'nde oturan anneannesinin yanına gitti. Bir süre burada anneannesiyle birlikte yaşayan kız çocuğu daha sonra apartmandan kendini boşluğa bırakarak beton zemine çakıldı. Kız çocuğunun hangi kattan atladığı anlaşılmadı. Görenler hemen sağlık ekiplerine haber verdi. Ekipler olay yerine gelip kontrol ettiğinde kız çocuğunun hayatını kaybettiğini belirledi. Olay yerine gelen akrabaları gözyaşlarına boğuldu. Kız çocuğunun dedesi onun cansız bedenini yerde görünce sinir krizleri geçirdi. Dedeyi polis sakinleştirmeye çalıştı. Kız çocuğunun cenazesi daha sonra otopsi için adli tıp kurumu morguna kaldırıldı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

İHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;