'İkisi de hiç umrumda değil'

Galatasaraylı Arda Turan ile aşk yaşamaya başlayan Sinem Kobal'ın eski sevgilisi Mustafa Sirmen ilk kez konuştu

06 Aralık 2009, Pazar 05:00
A A

Arda yakın arkadaşıydı

CHP’li Sefa Sirmen’in oğlu Mustafa Sirmen ile oyuncu Sinem Kobal 5 yıl aşk yaşadıktan sonra geçen yaz ayrıldı. Bu ayrılığın sebebi; Mustafa Sirmen’in, Sinem Kobal ile evlenmek istemesi, buna karşı Sinem’in teklife ‘hayır’ demesiydi...

Sinem Kobal “Henüz çok gencim. Önümde parlak bir kariyer var. Evlilik 30’unda olabilir” demişti. Bu sözlerin ardından çift ayrıldı. Sinem Kobal kısa bir süre sonra Galatasaray’ın kaptanı Arda Turan ile aşk yaşamaya başladı. Mustafa Sirmen’in de arkadaşı olan Arda Turan önceleri “Arkadaşımın aşkına bakmam” diyordu.

Mustafa evleniyor

Arda Turan ile Sinem Kobal’ın evlilik kararından sonra Mustafa Sirmen sessizliğini bozdu. Mustafa Sirmen POSTA’ya yaptığı açıklamada şunları söyledi: Ne Arda ne de Sinem. İkisi de beni zerre kadar ilgilendirmiyor.

Önce ‘hayır, kesinlikle olmaz’ diyorlardı, şimdi birlikteler. Allah ikisini de mutlu etsin. Ben başka bir ilişki yaşıyorum. Hiç olmadığım kadar mutluyum.

Kız arkadaşımın adı; Pınar. Asla bu camiayla ilgisi yok. Pınar ile ailelem de tanıştı. Herkes birbirini çok sevdi. Kısmetse 2010’da evlenmeyi planlıyoruz.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;