İkiz bebek sahibi olmak hiç bu kadar eğlenceli görünmedi!

İsrailli fotoğrafçı Guy Vainer, tek yumurta ikizlerinin anılarının ölümsüz olması için eğlenceli bir fotoğraf projesine imza attı. İşte baktıkça kimi zaman gülümseyeceğiniz kimi zaman da sevimlilikleriyle içinizi ısıtacak birbirinden eğlenceli fotoğraflar... 

26 Aralık 2017, Salı 15:38
A A

Yeni evlenen çiftlerin en çok duyduğu şeylerden biri de "Ne zaman çocuk sahibi oluyorsunuz?" sorusudur. O unutulmaz an yaşandığında ise dünyaya minicik bir yürek gözlerini açar ve ebediyen anne ve babaya hiç tatmadığı duyguları yaşatır. 

Bu mucizeye şahitlik edip çocuk sahibi olmak bambaşka bir duygu iken çocuk büyütmek hele de bir değil iki çocuk büyütmek bir hayli zorlayıcı olabilir. 

İsrail’de yaşayan fotoğrafçı Guy Vainer, tek yumurta ikizi oğullarının birinci yaş gününde onların anılarını ölümsüzleştirmek için sıradışı bir fotoğraf projesine imza attı.  

31 yaşındaki fotoğrafçı, bebek ve çocuk fotoğraflarının hep aynı tarzda çekildiğini ve bunları sıkıcı bulduğu belirterek eşine ve oğullarına eşsiz bir hatıra bırakmak istediğini söyledi. 

İşte güler yüzleri ve şaşkın bakışlarıyla Yanai ve Barack isimli ikizlerden kareler...