Dr. Haydar Dümen

//icdn.posta.com.tr/images/{aspect}/2017/01/17/8170730.dr.haydar_dümen_43.png

İlaçla büyümez

Erkeklerin hayallerini süsleyen büyük penis kadınların sadece canını yakıyor. Kadınını düşünmeyen, aklı arkadaş sohbetlerine takılı kalan erkek üzülüyor, büyümesi için olmadık yollara başvuruyor. Yeterli olmadığını düşünenler ise hemen internette ilaç ismi aramaya koyuluyor. Beyler, cinsel organın öyle ilaçla ya da masajla büyüyeceği yok. Artık ölçüleri bırakın, eşinize kulak verin ki mutluluğunuz santimlere kurban olmasın. Boş hayallere kapılmayın...

Penis büyütücü haplardan kullansam işe yarar mı?

21 yaşındayım. Penis boyum ereksiyon halindeyken 11 santim ve biraz da ince. Kasıklarımda herhangi bir yağlanma söz konusu değil. Çünkü zayıfım. Kız arkadaşımla ilişkiye girdiğimde hiç zevk almıyorum. Sevgilim de bu durumdan şikayetçi. Penis büyütücü haplar varmış. Acaba onları kullansam işe yarar mı?

CEVAP Değerli okurum, kulaktan dolma her türlü hayale kapılıp yanlış bilgilerle umutlarını söndürme. Penisinin boyu mutluluk ve evlilik için de yeterlidir. Hüner, onu kullanmayı bilmektir. Kesinlikle penis büyütücü türü piyasa olaylarına kapılma. Penis sadece 1-2 santim ameliyatla büyür. Senin için buna gerek yok.

Süt içsem penisimin boyu uzar mı?

17 yaşındayım. Annem boyumun uzaması için bana süt içirirdi. Şimdi penisim 10 santim. Acaba süt içsem cinsel organım büyür mü?

CEVAP Çocuğum, annen çok iyi yapmış. Onu ellerinden, yanaklarından öp. Süt kemiklerini güçlendirmiş, boyunu uzatmış. Şimdi git aynaya bak, ne kadar yakışıklısın değil mi? Bir de seni güzelleştirmiş. Amma velakin, nasıl dilin kemiği yoksa, penisin de kemiği yok. Süt oraya da ulaşmış, aramış, taramış. Kemik bulamayınca tornistan geri. Tabii ki işe yaramamış. Ama yine de senin yüzünü kadınlara karşı kara çıkarmamış, işe yarayacak karar ölçüde kalmış.

Ben çorap fetişisti miyim?

15 yaşındayım. Kadınların giydiği çorapları görünce dayanamıyorum. Ben fetişist miyim?

CEVAP Evet yavrum, sen çorap fetişistisin. Bu büyük bir sorun değil. Ya başka bir şey fetişisti olsaydın. O zaman iş tehlikeli olurdu. Zorlama, evlendiğinde çorap koleksiyonu yaparsın biter.

Devamı 2. sayfada...

Penis küçültülemez mi?

23 yaşında, nişanlı bir kızım. Nişanlımın penisi çok büyük. Birlikte olduğumuzda çok canım yanıyor, acı çekiyorum. Cinsel yaşamımız iyi gitmiyor. 3 yıllık birlikteliğimiz var. Nişanlımın cinsel organının küçültülmesi mümkün mü?

CEVAP Sevgili okurum, çok zor bir sorun. Penisin herhangi bir yöntemle küçültülmesi söz konusu değil. Tek yöntem, onu idareli kullanmak. Bunu da siz aranızda keşfedin. Ne şiş yansın ne kebap. Yapabileceğiniz bundan ibaret.

Zayıflayan kadının vajinası küçülür mü?

Hocam, siz yazılarınızda "Erkek zayıflarsa penisi az da olsa uzayabilir" yazıyorsunuz. Acaba bir kadın da zayıflasa vajinası daralır mı? RUMUZ: HAŞİN ERKEK

CEVAP Haşin Haşimim, haşema giyip denize giren kaşifim. Merak bu ya! Soracaksınız, yanıtlarını da alacaksınız. Ama önce kel alaka bir fıkraya takılalım. Temel'in oğlu oynak bir kızla evlenmek istemiş. Baba direnmiş, oğlu dinlememiş. Sonunda baba "Peki" demiş “O iş olunca kız çıkarsa silahı 2 kere ateşle, değilse 5 kere” deyip odasına çekilmiş. Derken silah iki kere patlamış. Baba mutlu derin uykuya dalmış. Sabaha karşı 5 el daha silah sesi duyan Temel yerinden fırlamış "Hani oğlum kızdı" deyince oğlu "O zaman kizdi baba, sonra bozuk çıktı, vurdum oni" demiş. Herkes kendi zevkinin delisi, sevgili haşin erkek özentisi.

Devamı 3. sayfada...

Sürekli mastürbasyon yapıyorum, ne olur bana bir çare bulun

Geçen gün bir gün içinde 3 kere mastürbasyon yaptıktan sonra akşam 2 kadınla birlikte oldum. Kendimi durduramıyorum. Artık bu işe bir çare bulmam lazım. Normal günlerde bile 3 kez mastürbasyon yapıyorum.

CEVAP Değerli okurum, benim yapacağım bir şey yok. Zahmet etmiş mail göndermişsin. Benim de bunca yıllık emeğimi ve tecrübelerime göz önüne alıp önerilerime uyarsan seni rahatlatırım. Ama uymazsan elden bir şey gelmez. Haftada 2-3'e gençlere izin veriyorum. Sizler günde 2-3'le doymuyor, kanmıyorsunuz. Ayrıca yakınıyorsunuz. Öteki dozu aşmış alışkanlıklar gibi bu tutkuya kapılmayın diyorum. Yoluna devam eden zarar görür. İradesini kullanan adam olur.

Bir kadınla birlikte olmaya çalıştım ama başaramadım

17 yaşındayım, 3 yıl önce bir hayat kadınıyla beraber olmaya çalıştığımda yeterli sertliğe ulaşamadım ve boşalamadım. Evde mastürbasyon yaparken hiçbir sorunum yok. Neden böyle? 3 yıldır kimseyle birlikte olmadım çünkü çok korktum. CEVAP Sevgili okurum, yardıma ihtiyacın yok. Her gencin ilk denemelerinde böyle olur. Aynı şartlarda yeniden deneme yaparsan yine aynı sonucu alırsın. Uygun bir zamanda, sevdiğin biriyle birlikte olursan başarı sağlama şansın artar. Ancak bu başarısızlıklar kalıcı türden değildir. Üzülecek bir şey yok.

Sabaha kadar seviştik ama ben bir türlü boşalamadım

Geçen hafta kız arkadaşımla ilişkiye girdik. Sabaha kadar sevişmemize rağmen ben bir türlü boşalamadım. Ondan sonra mastürbasyon yaptığımda boşaldım. Ne olmuş olabilir? Sorunum nedir?

CEVAP Sevgili okurum, sen mastürbasyona alışmışsın. Yani beynin mastürbasyona programlı. Kendini sıkma, zorlama. Evlilik koşulları gibi uzun süreli birliktelik oluştuğunda cinsel birleşmede orgazma alışırsın.

Fantezi olsun diye acı biber sürdük

Burada yer alan yazılar, Dr. Haydar Dümen'in Posta gazetesinde geçmişte yazdığı yazıların derlemesinden oluşmaktadır. Dr. Haydar Dümen'in günlük yazılarını Posta gazetesinden takip edebilirsiniz...

3