İlhan Cavcav yine aday

Gençlerbirliği'nin 37 yıldır başkanlığını yapan İlhan Cavcav, mayıs ayında yapılacak genel kurulda yeniden başkan adayı olacağını açıkladı.

18 Nisan 2015, Cumartesi 20:17
A A
Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Gençlerbirliği’nin 37 yıldır başkanlığını yapan İlhan Cavcav, 22. kez başkan seçilmek için 3 Mayıs’ta yapılacak genel kurulda yeniden aday olacak.

İlhan Cavcav, AA muhabirine yaptığı açıklamada 3 Mayıs’ta genel kurul yapacaklarını, çoğunluk sağlanamazsa da 10 Mayıs’a erteleneceğini ilan ettiklerini hatırlatarak, Gençlerbirliği Kulübü Yönetim Kurulu’nda yer alarak kırmızı-siyahlı takıma hizmet eden bütün yöneticilere teşekkür etti.

Gençlerbirliği’ne 37 yıldır, spora ise çok daha uzun süredir hizmet ettiğini dile getiren Cavcav, "Yeni yönetim için çalışmalarımız devam ediyor. Başkanlığa adayım. Mevcut yönetimden değişiklikler olacak ancak listeye tam olarak henüz karar vermiş değilim. Çalışmalarımız devam ediyor. Kulübümüze katkı sağlayacak isimler olmasına özen gösteriyor ve en doğrusunu yapmaya çalışıyoruz" diye konuştu.

AA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;