İmam bayıldıyı bomba sandılar

Banka şubesi hafta sonu nedeniyle kapalıydı.Ama bir yemek fabrikasının şaşkın görevlisi,siparişleri getirip yanlışlıkla bankanın kapısınaastı!

19 Ekim 2009, Pazartesi 05:00
A A

‘DURUN’ DİYE BAĞIRDI

Bursa Osmangazi’de bir banka şubesinin kapısına dün 2 poşet asıldı. Banka hafta sonu nedeniyle kapalıydı. Bu poşetler de neyin nesiydi? Poşetlerde bomba olduğunu düşünen halk, polise haber verdi. Olay yerine sevk edilen çok sayıda polis olağanüstü güvenlik önlemi aldı, cadde trafiğe kapatıldı. Bomba uzmanları poşetleri imha etmeye hazırlanırken ‘kurtarıcı’ geldi ve ‘Durun’ diye bağırdı. Bu kişi, olayı yakındaki evinden görüp gelen banka güvenlik görevlisiydi. “Sanırım poşetlerde yemek var” dedi görevli. Poşetlere bakıldı.

BAK ŞU PİŞKİN ELEMANA

Poşetlerde imam bayıldı, tavuk kızartma, makarna ve tatlı vardı. 2 saatlik aramadan sonra poşetleri banka kapısına takan yemek fabrikasının elemanı Ercan Kaya (30) bulundu. Ercan, polise “Trafiği niye kapattınız birader? Ne bu heyecan? Siparişi yanlış adrese bırakmışım, alacaktım” diye çıkıştı. Polisler, pişkin Ercan’a “Yer misin yemez misin?” diye sormadan poşetleri öfkeyle verdi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;