Instagram'da ünlüler (13 Eylül 2017)

Ünlü isimlerin sosyal medya fotoğrafları ve yorumları...

13 Eylül 2017, Çarşamba 11:07
A A

Songül Öden, Azra Akın'ın düğününde onunla fotoğraf çektirememekten dert yandı: Azra'nın düğünü için kendi aramızda karar almıştık fotoğraf çekme çılgınlığına kurban etmeyeceğiz Azra'yı diye... Bu konuda doz aşımı olmuş:)))) Bir tane fotoğrafımız yok Azra ile :((((

Oyuncu Pınar Altuğ, Kanal D’nin sevilen dizisi ‘Çocuklar Duymasın’ için Suzan Kardeş’in makyajıyla 70’li yıllara döndü…Suzan Kardeş’in Altuğa’a makyaj yaparken çektiği pozları sosyal medya hesabından paylaşan güzel oyuncu büyük beğeni topladı. Pınar Altuğ bu kareyi ‘Acaba bana makyaj yapan kim ‘ notuyla paylaştı.

Tolga Çevik'in evlilik yıl dönümünde eşi Özge Yılmaz Çevik'e yazdığı teşekkür mesajı sosyal medyada çok konuşulmuştu.

Tolga Çevik’in mesajını beğenenler olduğu gibi eşine övgülerinin ve "ideal anne" tanımının cinsiyetçi bir söylem içerdiğini söyleyenler de oldu. Özge Yılmaz Çevik, bazı takipçilerinden gelen eleştirilere esprili bir dille cevap verdi:

İyi niyetli dileklerini iletenlere çok teşekkür ederim. Dilerim ki siz daha da güzelini yaşayın...Siz de kendi tercih ettiğiniz yaşam tarzını, kibar ve iyi kalpli insanlarla paylaşıp, keyifle sürün inşallah...Neyse Tolga beni eve kilitlediği için evden çıkma sürem kısıtlı, daha yazamıyorum, şu an internet kafedeyim. Eve dönmem lazım. Öptüm .. Ay gülmem geldi"

Eşi İbrahim Kutluay'ın kendisini aldattığını iddia eden Demet Şener, boşanmak için mahkemeye başvurmuştu. Boşanma davası devam ederken Demet Şener'den sürpriz bir hamle geldi.

Demet Şener, sağ el bileğinden İbrahim Kutluay'ın adını sildirdi ve oğlu Ömer ile kızı İrem'in isimlerini kazıttı. Sosyal medyadan eşine gönderme yapan Şener paylaştığı fotoğrafa ''Önce gözyaşlarını silersin, sonra ona sebep olanları!'' mesajını yazdı.

Nefise Karatay sosyal medya hesabından iki yaşına giren kızı Maya ile çekilmiş karesini paylaştı, altına da şu notu düştü: Nasıl güzel sever benim kuzum… Ben bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Binlerce kez şükür bu günlerimize…

Magazin dünyasında ünlü isimlerin boşanmış olmalarına rağmen çocuklarının özel günleri için bir araya gelmelerine ve aynı karede görüntülenmelerine alışkınız. Bunun bir örneğini de oğulları Hakan'ın 7. yaş günü kutlaması için buluşan Kaan Tangöze ve Seçkin Piriler ikilisi sergiledi.Kocası Kaan Tangöze'nin Kıvılcım Ural ile samimi görüntülerinin ortaya çıkmasının ardından boşanma kararı alan Seçkin Piriler bu özel gün için onunla yeniden aynı karede görüntülendi.Mutluluğu yüzünden okunan Piriler bu doğum günü karesini sosyal medya hesabından ''Hakan’ın 7. yaş kutlaması'' notuyla paylaştı.

Kadir Doğulu ile geçen yılın Temmuz ayında evlenen Neslihan Atagül'ün paylaştığı fotoğraftaki ayrıntı takipçilerinden çok sayıda yorum aldı. Kimileri "Haç takmış" derken kimileri de "Haç değil kılıç kolyesi" diye karşı çıktı.

Melisa'dan annesi Şeyma Subaşı'na gelinlik sorusu: Anne bu elbiseyi mi giyeceğim senin düğününde?

Cemiyet dünyasında sporunu aksatmayan hanımlar arasında yer alan Ayşe Boyner, önceki gün sıkı bir kickbox antenmanı sonrası hocası ile zafer pozu verdi.

Deniz Çakır'dan 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" izleyicisine, "Haftaya görüşürüz" paylaşımı!