Instagram'dan yeni özellik

Akıllı telefonların popüler fotoğraf uygulaması Instagram, 'Hyperlapse from Instagram'ın ardından bu kez de fotoğraflara kesyap yapabildiğiniz yeni uygulaması 'Layout from Instagram'ı yayınladı

25 Mart 2015, Çarşamba 18:22
A A

Instagram, kendi resmi hesabından ‘Layout from Instagram’ uygulamasını yayınladığını duyurdu. Bu uygulama, hâlihazırda birçok fotoğraf uygulamasının yapabildiği kesyap çalışmalarını yapabilmenize olanak veriyor.

Örneğin birden fazla fotoğrafı bir araya getirip, açısını ve büyüklüğünü de değiştirerek aynı Instagram fotoğrafında bir araya getirebiliyorsunuz. ‘Faces’ kısmı ile ‘yüz’lerin ağır bastığı fotoğraflar klasörlenmekte.

Yani diğer bir deyişle selfie fotoğraflarını uygulama ayrı bir klasörde topluyor ve kullanıcının fotoğraf seçimi kolaylaşıyor.

Photo Booth özelliği ile uygulama belirli saniye aralıklarla selfie görüntünüzü alırken, bu görüntüleri kesyap yapıp hızlıca Instagram’a atabiliyorsunuz.

Uygulama şimdilik sadece iOS platformunda çalışıyor. Yani iPhone’u olan an itibariyle uygulamayı telefonuna indirebiliniz.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;