İntihar eden işçi gözyaşlarıyla uğurlandı

Tartıştığı eşi ve çocuklarının gitmesi üzerine çılgına dönüp polisin 11 saat süren ikna çabalarına rağmen av tüfeğiyle yaşamına son veren inşaat işçisi Kemal Bakaca'nın cenazesi, gözyaşlarıyla toprağa verildi

30 Kasım 2012, Cuma 18:41
A A

İzmir Gaziemir’de, tartıştığı eşi ve çocuklarının gitmesi üzerine çılgına dönüp polisin 11 saat süren ikna çabalarına rağmen av tüfeğiyle yaşamına son veren inşaat işçisi Kemal Bakaca’nın cenazesi, gözyaşlarıyla toprağa verildi. Bakaca’nın eşini taciz etmekle suçladığı babası ise cenaze törenine katılmadı.

Dün saat 07.00 sıralarında, inşaatta çalışan işçiler, polisi arayıp iş arkadaşları 38 yaşındaki Kemal Bakaca’nın, telefonla kendilerine ulaşıp 152 Sokak 6 numaradaki evinde canına kıyacağını söylediğini ihbar etti. Adrese önce asayiş ekipleri ardından da Özel Harekat polisleri gitti. Polisin kapıdan yakınlarının ise telefonla yaklaşık 11 saat süren ikna çabalarına rağm Kemal bakaca, av tüfeğini teslim etmedi. Bakaca, en son başına yastık koyduktan sonra av tüfeğini ateşledi. Ağır yaralı olarak hastanede kaldırılan Kemal Bakaca, kurtarılamadı.

Bugün Adli Tıp Kurumu’nda yapılan otopsinin ardında ise Kemal Bakaca’nın cenazesi yakınlarına teslim edildi. Bakaca, Eyüp El Ezher Cami’ndeki ikindi vakti kılınan namazın ardından Menderes Mezarlığı’nda toprağa verildi. Bakaca’nın eşini tacizle suçladığı babası ise cenaze törenine katılmadığı öğrenildi.

DHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;