'İntikam pornosu' gündemini umursamıyor

Abisi Rob Kardashian’ın eski eşi Black Chyna’dan intikam almak için çirkin bir savaşın içine sürüklediği Kylie Jenner, olayları çok da umursuyor gibi görünmüyor. Tüm dünya dedikodularla çalkalanırken Kylie seksi selfie’ler paylaşmaya devam ediyor.

07 Temmuz 2017, Cuma 14:47
A A

Dünya Kardashian ailesinin skandal dedikodularıyla çalkalanıyor. Abi Rob'un eski eşinin başka bir erkekle olduğu fotoğrafları ve sırlarını bütün sosyal medyada paylaşmasının ardından Kylie yapabileceği en iyi şeyi yaptı: Kendi fotoğraflarını çekti!

19 yaşındaki güzel, perşembe günü paylaştığı fotoğrafta, derin dekoltesiyle büyüledi. Hayvanat bahçesine gezmeye giden reality show yıldızı, bir zürafa kafesinin önünde selfie çekti.

Seksi dekoltesi ve şapkasıyla son derece güzel görünen Kylie, ‘maceralar’ yazarak fotoğrafını takipçileriyle paylaştı. Hafif bir makyaj yapmayı tercih eden Jenner, küt saçları ve perçemleriyle beğeni yağmuruna tutuldu.

Abisinin bir skandala imza atarak eski eşini ifşa etmesi sosyal medya kelimenin tam anlamıyla deprem etkisi yaratmıştı. Karısının en müstehcen anlarını paylaşan Rob Kardashian’ın ateşini yaktığı dedikodu kazanı kaynamaya devam ediyor.

Black Chyna’dan ve olayın diğer taraflarından gelecek cevaplar ve olayların büyüyüp büyümeyeceği merak konusu.