iPhone 6 yalnız gelmeyecek!

9 Eylül'de yapılacak tanıtımda, Apple hayranlarını iPhone 6'dan çok daha fazlası bekliyor olabilir!

iPhone 6 yalnız gelmeyecek!

Apple'ın giyilebilir teknoloji konusundaki ürünü olacak olan iWatch için uzun süredir beklemedeyiz. Hakkında envai çeşit bilgi dolaşan ama bir türlü ortaya çıkmayan ürün için, sanıyoruz ki nihai tarih belli oldu...

iPhone 6 tanıtımı için geriye az bir süre kaldı ve düşününce aynı tarihte iWatch'ın da tanıtılması çok mantıklı... Bir internet sitesinden John Paczkowski'nin yaptığı açıklamalara göre bu çok doğru bir mantık zira Apple'ın ilk giyilebilir teknoloji ürünü, 9 Eylül itibariyle tanıtılacak. Bu tarihin aynı zamanda yeni iPhone'lar için gerçekleştirilecek tanıtımın tarihiyle çakışması da kuvvetle muhtemel. Şimdilik 9 Eylül tarihinde görücüye çıkacak ürünler arasında 4.7 inçlik ve de 5.5 inçlik iPhone 6 ve de hemen yanında iWatch bulunuyor.

Tıpkı yeni çıkacak iPhone'lar gibi, iWatch da Apple'ın yeni HealthKit ve de HomeKit gibi platformlarını kullanabilecek. Yine de Apple'ın giyilebilir teknoloji için geç kaldığını da belirtmek lazım zira Samsung ve Google çoktan pazarı ele geçirmiş durumdalar.

Resimlerle: 21 akıllı saat ve fitness bandı!

Kaynak: CHIP Online