İrem Derici ve Lider Şahin ayrılığında ihanet iddiası

İrem Derici ile Lider Şahin’in aşkını kıskançlık krizi bitirmiş. İddiaya göre İrem Derici, sevgilisinin cep telefonunda başka bir kadının gönderdiği mesajları görünce çılgına döndü ve bir yıllık ilişkisini noktaladı

01 Temmuz 2017, Cumartesi 13:10
A A
Magazin gündemine bomba gibi düşen ayrılıkta her geçen gün yeni iddialar ortaya atılıyor. Sözcü'nün haberine göre İrem Derici, Lider Şahin'in cep telefonunda başka bir kadından gelen mesajları görünce büyük bir tartışma yaşanmış. Tartışma sonrası Lider Şahin, evden ayrılıp ailesinin yanına yerleşmiş.


İREM’DEN LiDER’E DAVA


Babası Selami Şahin ve İrem Derici'nin menajerliğini üstlenen Lider Şahin, yaşananlardan sonra İrem Derici ile iş ilişkileri konusunda da problem yaşamış. İddiaya göre Lider Şahin'e menajerlik yapması için ofis tutan İrem Derici, şimdi ofisi geri almak için dava açmaya hazırlanıyormuş.


GELİN GİTTİĞİ EV


Lider Şahin, yaklaşık iki ay önce İrem Derici'nin boşandığı eski eşi Rıza Esendemir'le birlikte yaşadıkları evde kalmaya başlamıştı. 
 

LİDER ŞAHİN 'PARA YÜZÜNDEN AYRILDILAR' İDDİALARINI YALANLADI


Dün de İrem Derici ve Lider Şahin ayrılığı hakıkında 'Para yüzünden ayrıldılar' şeklinde iddialar ortaya atılmıştı. Ancak Lider Şahin Instagram hesabından bir paylaşım yaparak 'Para yüzünden ayrıldılar' iddialarını yalanladı.
İrem Derici ve Lider Şahin ayrılığının gerçek nedeni ortaya çıktı


İrem Derici ile Lider Şahin ayrıldı

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;