Irina Shayk makyajsız da çok güzel!

Ekran, sahne ve podyum yıldızlarını güzellik merkezlerinde saatlerini geçirdiğini ve her daim bakımlı gezmeye alışık olduklarını biliriz. Makyajsız görmeye alışık olmadığımız Irina Shayk sıfır makyajla sokakta

12 Ekim 2017, Perşembe 12:30
A A

Yüzü olduğu Intimissi markası için doğum sonrası yeniden objektif karşısına geçen Irina Shayk, önceki gün kızı Lea’yla Los Angeles’ta görüntülendi.

Alışılmışın dışında salaş ve makyajsız tarzıyla kameralara yansıyan Rus model, taytına sıkıştırdığı cep telefonuyla dikkat çekti.

Özel  hayatı hakkında konuşmayı sevmeyen ve doğumu boyunca da hamileliği hakkında tek kelime etmeyen seksi model mümkün oldukça kızı Lea'yı magazinlerden saklıyor. 

Irina Shayk ile Bradley Cooper'ın çocuğunu  ABD basını  "Muhtemelen dünyanın en güzel bebeği doğdu" ifadesiyle duyurmuştu.

Irına Shayk'ın doğumdan hemen sonra eski haline dönmesi tepkilere yol açmıştı. Seksi model geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada şunları söylemişti:

İştahlı biriyim ama yemekle sporu dengelemek gerekli. Özel bir diyet yapmadım, canım istediğinde spor salonuna gidip çalıştım.

İdman yapmak istemediğim günlerde pas geçtim. Mutlulukla ilgili. Mutlu olduğunuzda bu vücudunuza ve yüzünüze yansıyor.