İstanbul Autoshow 2012 açıldı

İstanbul Autoshow 2012 Fuarı, 4 farklı modelin dünya prömiyerine ev sahipliği yaptı. Renault'un B segmentindeki sedan temsilcisi Symbol ve kompakt sınıftaki üyesi Fluence dünyada ilk kez Türkiye'den tanıtıldı. Peugeot'nun yeni sedan temsilcisi 301 ve Citroen'deki kardeşi C-Elysee de dünya tanıtımını İstanbul'da gerçekleştirdi.

01 Kasım 2012, Perşembe 16:01
A A

Dünyanın en pahalı seri üretim spor otomobili markası Bugatti, İstanbul Autoshow'da görücüye çıktı.Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport'un anahtar teslim satış fiyatı 4.3 milyon Euro

Beylikdüzü Tuyap‘ta başlayan fuar, kadınlar, çocuklar ve öğrencilere hafta içinde ücretsiz, hafta sonu ise kadınlara yüzde 50 indirimli, çocuklar ve öğrencilere ise yine ücretsiz olacak. Ziyaretçiler için ayrıca fuar süresinde İstanbul'un çeşitli bölgelerinden ücretsiz servis olanağı da sunulacak.

2 yılda bir düzenlenen ve bu yılki konsepti “Sektörün güç gösterisi” olan fuarda, 45 markanın 500'e yakın model sergilenirken, 4'ü dünya prömiyeri olmak üzere 31 yeni model ilk kez otomobilseverlerle buluştu.

Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport

İstanbul Autoshow 2012 Fuarı, 4 farklı modelin dünya prömiyerine ev sahipliği yaptı.

Renault'un B segmentindeki sedan temsilcisi Symbol ve kompakt sınıftaki üyesi Fluence dünyada ilk kez Türkiye'den tanıtıldı.

Renault'un B segmentindeki sedan temsilcisi Symbol ve kompakt sınıftaki üyesi Fluence dünyada ilk kez Türkiye'den tanıtıldı.

KIA GENEL MUDURU BORA KOÇAK VE IRINA SHAYK BIRLIKTE KIA LANSMANINA KATILDILAR.