İstanbul'da metrobüsü su bastı!

Şiddetli yağış İstanbul'u vurdu. Kendi araçlarıyla yola çıkanlar yolda mahsur kalırken toplu taşıma kullanan İstanbullular ise ne yapacaklarını şaşırdı!

18 Temmuz 2017, Salı 10:22
A A
İstanbul'da gece aralıklarla devam eden ve sabah saatlerinde şiddetini arttıran gök gürültülü sağanak yağış İstanbul'u adeta felç etti. Bir çok binayı su basarken, işe gitmek için güne uyanan İstanbullular zor anlar yaşadı. Yağmura yakalanan bazı vatandaşlar üst geçitlerin altına, bina saçaklarına ve otobüs duraklarına sığındı.
 

HER YERİ SU BASTI


Sağanak nedeniyle toplu ulaşımda da olumsuzluklar yaşanıyor. Metro, metrobüs ve otobüs durakları sular altında kaldı.  Şiddetli yağıştan en çok etkilenen özellikle metro durakları ve metrobüs oldu. Bir metrobüsün içinden çekilen görüntüsü ise durumun ne kadar vahim olduğunu ortaya koydu.


METROBÜSTE MAHSUR KALDILAR


İstanbul'da sağanak yağış D-100'ü su basmasına neden oldu. D-100'de metrobüs içine bile su doldu. Metrobüstekilerin zor anlar yaşadığı o anlar yolcular tarafından çekilip sosyal medyada paylaşıldı. Görüntülerde metrobüsün içinin su bastığı görülüyor. Bu da İstanbul'daki son durumu özetler nitelikte...

İşte metrobüsün içinin su bastığı görüntüler:


 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;