İstanbul'da sis etkili olmaya devam ediyor

İstanbul'daki sis nedeniyle İstanbul Boğazı çift yönlü gemi trafiğine gece yarısından sonra kapandı. Şehir Hatları tüm vapur seferleri dünden beri yapılamıyor. İDO'nun Pendik-Yalova seferleri BUDO'nun da Bursa-İstanbul seferleri iptal edildi. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde sis nedeniyle sürücüler zaman zaman zor anlar yaşadı

11 Mart 2018, Pazar 07:42
A A
Yoğun sis nedeniyle Şehir Hatları tüm vapur seferleri dünden beri yapılamıyor.  İDO seferleri de sis nedeniyle gerçekleştirilemiyor. İstanbul Boğazı da sis nedeniyle çift yönlü gemi trafiğine gece yarısından sonra kapandı.İstanbul Eminönü'nde sabaha karşı balık tutmaya gelen vatandaşlar ve Üsküdar sahilinde ateş yakarak çay ve kahvelerini yudumlayarak sis keyfini çıkarmaya çalıştı.

TEM Otoyolu ve D-100 Karayolunda sis nedeniyle sürücülere dikkatli olmaları konusunda uyarılar yapıldı.Gece saatlerinde arkadaşlarıyla birlikte Üsküdar sahiline gelen Erhan Demirtaş, Arkadaşlarla beraber Trabzondan geldik bu sisli havayı yaşamak için boğaza karşı ateş eşliğinde ısınıyoruz. Keyfimiz yerinde, çayımızı yudumluyoruz, zaten karşıda kız kulesini görüyorsunuz, sisli kapanmış durumda açılmasını bekliyoruz, bu anı sabaha karşı yaşamak istiyoruz" diye konuştu.


 

İDO'NUN İPTAL EDİLEN SEFERLERİ


Pendik-Yalova 09:00 
Yalova-Pendik  09:00


BUDO'NUN İPTAL EDİLEN SEFERLERİ


09:00 Bursa (Mudanya) - İstanbul (Eminönü/Sirkeci) 
09:00 Bursa (Mudanya) - Armutlu (İhlas) 
09:30 Armutlu (İhlas) - İstanbul (Eminönü/Sirkeci) 
10:30 İstanbul (Büyükçekmece) - Bursa (Mudanya)
 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;