İstanbul'da beklenen yağmur kendini gösterdi

İstanbul'da aniden bastıran sağanak yağmur nedeniyle yollarda oluşan su birikintileri sürücülere zor anlar yaşattı. Tuzla'da yollarda biriken suda mahsur kalan araçlar itfaiye tarafından kurtarıldı

28 Haziran 2016, Salı 16:53
A A

İstanbul Anadolu yakasında öğleden sonra aniden bastıran sağanak yağmur özellikle  Tuzla, Sultanbeyli ve Pendik’te etkili oldu. Tuzla’da sağanak yağmur nedeniyle  bazı yollarda su birikintilerine neden oldu. Dedepaşa bulvarının Orhanlı Muayene İstasyonu mevkiinde su birikintisi nedeniyle araçlar mahsur kaldı, yol trafiğe kapandı. Mahsur kalan araçlar itfaiye tarafından kurtarıldı.

2 SAAT TRAFİKTE KALDILAR

Yaklaşık 2 saat trafiğin açılmasını bekleyen sürücüler sitem etti. Bir sürücü, "Su bastı. 2 saat oldu. Biranda çok yağmur yağdı. Mahsur kalan bir araç vardı itfaiye kurtardı. Yolun açılmasını bekliyoruz" dedi.

GÖREVLİLER YOLU AÇTI

Belediye görevlileri ve itfaiye erleri yollardaki tıkanıklığı açmak için çalışma yaptı. Yağmurun durması ve biriken suyun azalmasıyla bulvar kontrollü olarak trafiğe açıldı. Yağmur nedeniyle Sabiha Gökçen Havaalanı ve Orhanlı bağlantı yollarında trafik yoğunluğu yaşandı.

DHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;