İstanbul'da yarın trafiğe dikkat

'İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti' etkinliklerinin açılışında birçok noktada trafik akışı kesilecek

Cuma, 15 Ocak 2010 - 17:01

İstanbul'da yarın trafiğe dikkat

İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti etkinlikleri çerçevesinde yarın akşam 18.00 ile 00.00 saatleri arasında bazı yollar trafiğe kapatılacak.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamaya şöyle denildi;

"Fatih Ayasofya Meydanında düzenlenecek olan Mercan Dede konseri nedeniyle; Ayasofya Meydanı, Bağcılar'da düzenlenecek olan Zara konseri nedeniyle; İstanbul Caddesi, Birlik Caddesi, Bağcılar Caddesi, Hacı Ahmet Yesevi Caddesi, Beylikdüzü'nde düzenlenecek olan Nil Karaibrahimgil konseri nedeniyle; Cumhuriyet Caddesi ve Çamlık Caddesi,

Kadıköy İskelesi İSPARK Otoparkında düzenlenecek olan Mor ve Ötesi konseri nedeniyle Albay Faik Sözener Caddesi, Pendik'te düzenlenecek Kıraç Konseri nedeniyle; Güldeste Caddesi, Taksim Meydanında düzenlenecek olan Tarkan konseri nedeniyle; Taksim Meydanı trafiğe kapatılacak. Tarlabaşı, Gümüşsuyu, Suraselviler ve Abdülhakhamit caddelerinden gelen araçlar sağa veya sola yönlendirilerek meydana çıkmaları önlenecek."

KAPATILACAK YOLLAR VE KAPANMA SAATLERİ

PENDİK

Saat: 17.00-22.30 arası,

Güldeste Caddesi. (Yalova iskelesi karşısı )

KADIKÖY

Saat: 17.00-22.30 arası,

Gazanfer Özcan Petrol Ofisinden itibaren otoparka doğru olan Albay Faik Sözener caddesi.

BAĞCILAR

Saat: 17.00-22.30 arası,

Ahmet Yesevi Caddesi. , Esenler Caddesinden Meydan istikametine doğru olan yol, Bağcılar Meydandan Bakırköy istikametine olan yol, Birlik Caddesinden meydan istikametine doğru olan yol, Bakırköy Caddesinden Bağcılar istikametine olan yol.

BEYOĞLU (TAKSİM MEYDANI)

Saat: 16.00-22.30 arası,

Taksim Meydanı ve bağlantı yollarının trafik akışının kontrollü olarak araç trafiğine kapatılması.