İstanbullu Gelin'in Süreyya'sı Aslı Enver'in eski fotoğrafı sizi şoke edecek!

İstanbullu Gelin dizisinde canlandırdığı Süreyya karakteri ile son günlerde adından bolca söz ettiren oyuncu Aslı Enver'in eski fotoğrafı ortaya çıktı. Aslı Enver'in şu anki halinden çok daha değişik olan karede bir şey dikkat çekiyor. İşte o fotoğraf!

08 Mart 2018, Perşembe 09:56
A A

Star TV ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinde canlandırdığı Süreyya karakteri ile adından söz ettiren Aslı Enver, güzelliği ile de ülkenin en çok konuşulan ve takdir edilen kadınlarından biri malumunuz. 

Aslı Enver'in eski fotoğrafı ortaya çıktı. Ve bu fotoğrafl sizi çok şaşırtacak...

İŞTE ASLI ENVER'İN O FOTOĞRAFI

İŞTE ASLI ENVER'İN O FOTOĞRAFI

Aslı Enver'in yüzünde estetik var mı yok mu bilinmez ancak büyük bir değişim yaşadığı aşikar.

ASLI ENVER KİMDİR?

ASLI ENVER KİMDİR?

Aslı Enver, 10 Mayıs 1984 tarihinde Londra'da ailesinin ikinci çocuğu olarak doğdu. Bir ağabeyi bir de kız kardeşi var.

Annesi Dilek Hanım eğitim için Türkiye'den Londra'ya gittiğinde tekstilci babasıyla orada tanışıp evlenmiş. İlkokulu Londra'da okudu. Aslı Enver 1996 yılına kadar 12 yaşındayken ailesiyle birlikte Londra'dan İstanbul'a taşındı

Pera Güzel Sanatlar Lisesi'ni bitirdikten sonra İstanbul Haliç Üniversitesi'nin Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu. 

2003 yılında Hayat Bilgisi adlı dizide oynadı, 2007 yılında Kanal D'de yayınlanmaya başlayan Kavak Yelleri adlı gençlik dizisinde başrol Mine Ergun karakterini canlandırdı.

Aslı Enver, 2007 – 2011 yılları arasında Kavak Yelleri adlı dizide İbrahim Kendirci, Dağhan Külegeç, Pelin Karahan, Sarp Apak ile birlikte başrolde oynadı. 

2012 yılında yine başrolde Suskunlar dizisinde oynadı. 2013 yılında da Kayıp dizisinde ve Tamam Mıyız? adlı sinema filminde oynadı.

Aslı Enver, 13 Temmuz 2012 tarihinde oyuncu Birkan Sokullu ile evlendi. 26 Ağustos 2015 tarihinde boşandıklarını duyurdular.

Şimdilerde popçu Murat Boz ile aşk yaşıyor. 

Aslı Enver, 2014 yılında Bana Artık Hicran De adlı dizide; Buğra Gülsoy, Alican Yücesoy, Şebnem Hassanisoughi ile başrol oyunculuğunu üstlendi. Dizinin geniş oyuncu kadrosunda Nadir Sarıbacak, Tamer Levent, Nur Sürer ve Zeyno Eracar gibi ünlü isimler yer almaktadır.

15 Ocak 2016 tarihinde vizyona giren ve yıllar sonra karşılaşan iki kardeşin hikayesinin anlatıldığı Kardeşim Benim adlı sinema filminde Murat Boz ve Burak Özçivit ile birlikte başrolde oynadı. Şu an İstanbullu Gelin isimli dizide rol alıyor.