İşte Adriana Lima’nın favori otomobili

Türk yazar Metin Hira ile yaşadığı aşkla gündeme bomba gibi düşen Adriana Lima'nın favori otomobili bakın neymiş

13 Temmuz 2017, Perşembe 14:28
A A

Adriana Lima, dünyanın en güzel ve aranan modelleri arasında yer alıyor. Asıl adı Adriana Francesca Lima olan güzel manken, 12 Haziran 1981 tarihinde Brezilya’nın Bahia şehrinde dünyaya geldi. Yoksul bir ailenin kızı olan Lima, 13 yaşında bir mağazada alışveriş yaparken keşfedildi. 15 yaşında ‘‘Supermodel of Brazil Model Search’’ adlı yarışmada birinci olan Adriana için böylece şöhret kapıları aralanmış oldu.

Kısa bir süre sonra Ford Modellik Ajansı sayesinde New York’a taşınan Brezilyalı model, Elite Model Management ile anlaştı. Henüz kariyerinin başındayken Vogue ve Marie Claire gibi dergiler için moda çekimleri gerçekleştiren Adriana, asıl büyük çıkışını Dominikli sevgilisi Alberto ile birlikte çalıştıkları ve Times Square’deki reklam panosuna asılan Vassarettebillboard reklamıyla gerçekleşti.

Daha sonra şöhret basamaklarını hızla tırmanan Adriana Lima, şimdilerde dünyanın en çok kazanan modelleri arasında yer alıyor. Victoria Secret meleklerinden olan ve defilelerin en büyük yıldızı olarak anılan Lima, yardımseverliği ve sıcak kanlılığıyla da adından çokça söz ettiriyor.

Daha önce Türkiye’ye Acun Ilıcalı’nın sunduğu ‘’Var mısın Yok musun?’’ adlı yarışma programı için gelen Lima, bu programdan kazandığı 75 bin TL’yi kanserli çocuklara bağışlayarak Türk halkının da sevgisini fazlasıyla kazanmıştı.

Çalkantılı aşk hayatıyla ve bulunduğu projelerle magazin basınının sürekli takibinde olan Adriana Lima, son olarak ise Türk yazar Metin Hara ile yaşadığı aşkla da magazin gündemimizi meşgul ediyor.

Metin Hara ile yaşadığı aşkla magazin gündemimizi fazlasıyla meşgul eden Adriana Lima’nın hangi otomobili kullandığını merak eden hayranları için küçük bir araştırma yaptık.  Adriana Lima’nın 345.000 $ değerindeki lüks otomobili; Porsche Cayenne Hibrit ?