İşte Adriana Lima'nın sevgilileri

Türkiye'nin kişisel gelişim kitapları yazarı Metin Hara ile birliktelik yaşamaya başlayan dünyaca ünlü Victoria's Secret modeli Adriana Lima'nın aşk defterinde bugüne kadar kimler yer aldı? Adriana Lima, bugüne kadar kimlerle sevgili oldu? İşte Adriana Lima'nın eski sevgilileri...

12 Temmuz 2017, Çarşamba 13:35
A A

Adriana Lima’nın yazar Metin Hara ile aşk yaşadığı haberleri magazin gündemine damgasını vurdu.

Önce Los Angeles Havaalanı’nda Metin Hara’nın Yol-Aşkın İstilası kitabıyla görüntülenen Adriana Lima, daha sonra Bodrum’da Metin Hara ile tatil yaparken el ele objektiflere yansıdı.

Metin Hara ile Adriana Lima’nın Bodrum'da kaldıktan sonra Gökova Körfezi ve Yunanadalarını kapsayan mavi tura çıkmayı planladığı öğrenildi.

Metin Hara, basına yansıyan ilişkisi hakkında bu açıklamayı yaptı:"Adriana ile Haziran ayında İstanbul'da tanıştık. Keyifli bir sohbetin devamında kitabımı hediye ettim. Bu dönemde hep iletişimde kaldık ve birbirimize karşı bir şeyler hissettiiğimizin farkına vardık. İkimiz de henüz birbirimizi tanıma aşamasındayız. Değerli basınımızın konu ile ilgili merakına sonsuz saygı göstermekle beraber aynı saygıyı karşılıklı olarak yolculuğumuzun bu başlangıç sürecinde de görmeyi arzu ediyoruz.Metin Hara"

Peki, Adriana Lima, Metin Hara’dan önce kimlerle aşk yaşadı?İşte Adriana Lima'nın aşk defteri...

LENNY KRAVITZ

LENNY KRAVITZ

36 yaşındaki Brezilyalı model, 2002 yılında ünlü şarkıcı Lenny Kravitz'le nişanlanmıştı. Ancak 2001-2003 yılları arasında süren bu ilişki evliliğe dönüşmeden bitti. Adriana Lima, ünlü şarkıcının ‘Yesterday is Gone’ klibinde rol almıştı.

MARCO JARIC

MARCO JARIC

 Victoria’s Secret modeli, çocuklarının babası olan Sırp basketbolcu Marko Jaric’le beş yıl evli kaldı. 2014 yılında boşanan ikilinin Valentina ve Sienna adında iki kızı var.

JUSTIN BIEBER

JUSTIN BIEBER

Boşandıktan sonra adı Justin Bieber’la anılan Adriana Lima, bu birlikteliği hiçbir zaman doğrulamadı.

JOE THOMAS

JOE THOMAS

Boks antrenörü Joe Thomas ile yedi aylık birliktelik yaşayan Adriana Lima, Temmuz 2016’da ayrıldı.

Adriana Lima, her fırsatta kameralar karşısında Joe Thomas'a olan aşkını göstermekten çekinmiyor, Instagram hesabına “Hayatımın aşkısın, seninle birlikte yaşlanmak istiyorum gibi sözler yazıyordu.

JULIAN EDELMAN

JULIAN EDELMAN

Adriana Lima, kendisinden beş yaş küçük olan New England Patriots takımında oynayan Amerikan futbolcusu Julian Edelman’la birliktelik yaşamaya başladı. Çift, sekiz aylık birlikteliklerini geçtiğimiz mart ayında noktaladı. Çifte yakın kaynaklar, Adriana Lima ve Julian Edelman’ın ayrılık sebeplerinin programlarının çatışması olduğunu belirtti.

İkili, ilk kez Temmuz 2016’da el ele görüntülenmişti. Nantucket Adası’nda el ele yürürken objektiflere takılan çiftin Miami’de ortak arkadaşları sayesinde tanıştıkları ileri sürülmüştü.

MATT HARVEY

MATT HARVEY

Adriana Lima, Julian Edelman ayrılığından hemen sonra beyzbol takımı New York Mets'in atıcısı Matt Harvey ile romantik akşam yemeğinde öpüşürken görüntülendi. Ancak süper model, Matt Harvey ile ilişki yaşadığını doğrulamadı.

Başından bir evlilik geçen ve son sevgilisinden de ayrılan Adriana Lima, sonunda bekarlığı seçtiğini, “kendisiyle evlenmeye karar verdiğini açıklamasıyla gündeme geldi.

Adriana Lima, yeni pırlanta yüzüğünü sosyal medyadan bu fotoğrafla paylaştı ve fotoğrafının altına, “Yüzükle ne oluyor? Sembolik bir şey, kendimle ve kendi mutluluğumla nişanlandım, kendimle evlendim. Hanımlar kendinizi sevin. Ve evet, bekarım notunu yazdı.

Adriana Lima, son aşkını Türkiye’den buldu. Kişisel gelişim kitapları yazarı ve Türkiye’nin en çok kazanan yazarlarından biri olan Metin Hara ile birlikteliği bugünlerde herkesin dilinde.