İşte Leo'nun ilk fotoğrafı

İspanyol sinema yıldızları Penelope Cruz ve Javier Bardem'in minik bebekleri Leo'yu ilk kez Hello! dergisi görüntüledi

13 Nisan 2011, Çarşamba 10:51
A A

İlişkilerini gözlerden uzak yaşayan dünyaca ünlü oyuncular Penelope Cruz ve Javier Bardem, geçtiğimiz yılın temmuz ayında gizlice evlenmişti. Mutlulukları, minik bebekleri Leo’nun gelişiyle katlandı. Oscar dahil olmak üzere onlarca ödülle dolu olan Madrid’deki evlerindeki en büyük ödül de kuşkusuz Leo oldu...

PENELOPE CRUZ FOTOĞRAFLARI!

Penelope Cruz ve Javier Bardem’in basından gizlediği Leo’yu ilk görüntüleyen Hello! dergisi oldu. Los Angeles’ta havanın güzel olmasını fırsat bilerek oğullarını da alıp yürüyüşe çıkan çift, mutluluğun simgesi gibiydi. Will Rogers State Park’ta yürüyüşe çıktıklarında tam anlamıyla muhteşem bir aile pozu veriyorlardı.

Çiftin bebekleriyle ne kadar mutlu olduğu, fotoğraf karelerindeki hallerinden belli oluyor. Cruz ve Bardem, bir an olsun ayrılmak istemedikleri Leo’yu hep kucaklarında gezdiriyor. Penelope, babasının kollarında uyurken bile minik Leo’yu öpmeden duramıyor.

FİLM SAHNESİ GİBİDünyanın en ünlü çiftlerinden Penelope Cruz ve Javier Bardem’in ‘aşkı’ temsil etmelerinin bir sebebi de, birbirlerine duydukları tutkuyu sergilemekten çekinmemeleri. O gün de sürekli şakalaşan ve bebekleriyle oynayan çift, parkta gezinti yaparken sanki bir film sahnesi çekiyor gibiydi.

HER GÜN MUTLU

Penelope Cruz, geçtiğimiz günlerde Şöhretler Bulvarı’nda kendisine takdim edilen yıldız için yapılan törende, mutluluğunu kürsüden şu sözlerle dile getirmişti: “Mükemmel kocama ve minik oğluma, beni her gün çok mutlu ettikleri için teşekkür ediyorum.”

İSMİ BASIN TOPLANTISIYLA AÇIKLANDI

Temmuz ayında birinci evlilik yıldönümlerini kutlayacak olan Penelope Cruz ve Javier Bardem, bebeklerinin ismini açıklamamıştı. İspanyol aktör Santiago Segura, yaptığı basın toplantısıyla bebeğin adının ‘Leo’ olduğunu açıkladı.

2

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;