İyi işler doğru elemanlarla başarılır

İyi işleri başarmak için hepimizin doğru elemanlara ihtiyacı var.

18 Mart 2015, Çarşamba 10:56
A A

İyi işler doğru elemanlarla başarılır

İster Samsun Çarşamba’daki babadan yadigar atölyeniz olsun isterseniz de Gaziantep’te halı fabrikasında yönetici olun; iyi işleri başarmak için hepimizin doğru elemanlara ihtiyacı var. Kredilerle alınan iş makinaları, finansal bilançolar ve şirketlerin gelecek umutları ancak doğru personele emanet edildiğinde fark yaratıyor. 

Doğru eleman nerede bulunabilir?

Özellikle tekstil ve turizm sektörlerinde deneyimli eleman bulmak 2014 yılında işverenlerin ortak derdi oldu. Siz bu derdi teğet geçmek için ilk olarak, kendinize aday havuzu geniş bir eleman arama platformu seçtiğinize emin olun. Böylece siz seçilen değil seçen tarafta olursunuz. Artık herşeyin internette olduğu günümüzde de, bu kadar güncel özgeçmişin bulunabildiği platformun da yine internette olması şaşırtıcı değil. Size uygun tüm kriterleri içeren adaylara ulaşabilmeniz ise ancak bu şekilde mümkün olacak. Rakipleriniz istediği elemanı seçebilirken size sunulan kısıtlı bir aday havuzu demek oyuna 1-0 geride başlamanız demektir.

Peki o kadar başvuru arasında boğulmaz mıyım?

Hepimiz bazen kendimizi çok fazla seçenek arasında kaybolmuş hissederiz. Böyle hissetmemeniz ve aradığınız elemanı hızlı ve kolay bulabilmeniziçin,eleman bulma siteniz size başvuruları filtreleyebileceğiniz kullanışlı bir çözüm sunmalı.Örneğin eğersize Kayseri merkezde oturan, 22 – 35 yaş arası, askerliğini yapmış, en az 3 yıl deneyimli bir CNC operatörü lazımsa, tüm bu kriterleri internetten gelen başvurularınızın içinden kolayca filtreleyebilmelisiniz. Kariyer.net aklınıza gelebilecek tüm kriterlerdehızlı filtrelemelerle aradığınız kişiyi bulmanızı kolaylaştırıyor. Böylece zaman kaybetmeden ekranınızdan istediğiniz adayları hızlıca seçer ve sadece istediklerinizle iletişime geçersiniz.  

Şirketinize özel durumlar için

Beklenen ücret aralığı, esnekçalışma saatleri gibi adayların cevaplamasını istediğiniz sizin için önemli soruları belirleyin. Bu sorular iş ilanınıza başvuruları sırasında Kariyer.net tarafından otomatik olarak sorulacaktır.Böylece gelen başvurularınızı daha en baştan bu soruların cevaplarına göre filtrelemek de mümkün.Örneğin istediğiniz maaş aralığını tercih eden ve esnek çalışma saatlerine uyabilen başvuruları seçin ve zaman kazanın. 

İşinizin ve emeğinizin değer kaybetmemesi için size en uygun elemanlarla çalışılması gerektiğini biliyoruz ve 16 yıldır bunun için çalışıyoruz. Siz de işiniz için doğru elemanı kolayca bulabilir, şirketinize değer katabilirsiniz. Ve tüm bunları Kariyer.net’te kolayca yapabilirsiniz. 

Şimdi kolay ve hızlı iş ilanı yayınlamak için tıklayın...

 

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;