İzdivaç'ta ikinci şok

Star TV'deki İzdivaç programını sunmaya başlayan Zuhal Topal, canlı yayın skandallarından yakasını kurtaramadı...

01 Eylül 2009, Salı 14:00
A A

Star TV'de yayınlanan 'İzdivaç' programını sunmaya başlayan sempatik oyuncu Zuhal Topal, canlı yayın kazalarından bir türlü kurtulamıyor. Geçen hafta evlenmek için programa katılan bir konuğunun "kızılbaş" ifadesini kullanmasıyla zor durumda kalan Zuhal Topal bugünkü yayında da yine bir konuğunun azizliğine uğradı.

Programa eş bulmak için katılan Güner Hanım'ın, taliplilerinden, evlerinin tapularının yarısını istemesi üzerine gerilen ortamda, kendisine talip olan Salih Bey, ağzından öyle bir söz kaçırdı ki, Zuhal Topal durumu nasıl kurtaracağını şaşırdı.

Güner Hanım'ın şartını kabul edemeyeceğini ifade eden Salih Bey'in, "Evin yarısını bana yapacaksın dedi... Şimdi yarısını buna yaparsam, öbür gün bana, vuracak tekmeyi g.t.me!" şeklindeki sözleri üzerine gözleri kocaman olan Zuhal Topal, "Tövbe estağfurullah" diyerek Salih Bey'e 'sus işareti yaptı ve "Özür diliyoruz" dedi. Ancak Salih Bey hızını alamadı ve Zuhal Topal'ın müdahalesine rağmen durmayarak aynı cümleyi bir kez daha tekrar etti ve "Vuracak tekmeyi g.t.me" dedi.

Konuğunun ısrarı karşısında neye uğradığını şaşıran Zuhal Topal ise "Özür diliyoruz. Öyle şeyler söylemiyoruz. Ağızdan kaçtı, özür diliyoruz" diyerek durumu toparlamaya çalıştı.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;