J-Lo'ya niyet Rihanna'ya kısmet

Politik nedenlerden dolayı Kıbrıs 'ta konser vermeyeceğini söyleyen Jennifer Lopez'den sonra Rihanna bir otelin açılışı için Kıbrıs'ta sahne alacak

Perşembe, 05 Ağustos 2010 - 11:17

J-Lo'ya niyet Rihanna'ya kısmet

Jennifer Lopez’in ‘bölgedeki politik gerçekleri’ gerekçe göstererek gitmek istemediği Kuzey Kıbrıs, Rihanna’yı ağırlayacak. İspanya Fashion TV’nin sahibi Yılmaz Bektaş, Girne’deki Belagiou Otel’i yıktırıp yerine yaptıracağı Fashion Castle isimli otelin 15 Eylül’deki temel atma töreninde konser vermesi için Rihanna ile anlaştığını açıkladı.

RIHANNA'NIN SEKSİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

Jennifer Lopez geçen ay, aynı zamanda iki gün ailesiyle kalacağı Kıbrıs’taki Cratos Premium Otel’in açılışına katılacak ve bir konser verecekti. Ancak beklenen olmadı ve Lopez, Kuzey Kıbrıs’a gitmeyeceğini açıkladı. Ünlü popçunun internet sitesinde konserin iptal edilmesine gerekçe olarak yapılan açıklamada sert ifadeler yer aldı.

4 SAAT KALIP 10 ŞARKI SÖYLEYECEK

Dünyaca ünlü gazetelerin Jennifer Lopez’in Kıbrıs’a gelmemesini haber yaptığını anımsatan Yılmaz Bektaş, “Biz de bu nedenle dünyaca ünlü bir starı getirmeye karar verdik. Rihanna’nın geleceği Rum ve Londra basınında da haber oldu. Otelin temel atma töreninin 204 ülkedeki Fashion TV’den yayınlanacak olması Rumları rahatsız etti.

JENNIFER LOPEZ'İN SEKSİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

Bu nedenle son anda bir terslik çıkarsa diye ikinci bir starla daha anlaştık ama o ismi söylemem doğru olmaz. Bir sorun yaşayacağımızı sanmıyorum ama olası bir aksilikte Rihanna’dan 10 gömlek daha üstün bir starı getireceğimizin bilinmesini isterim” dedi. Bektaş, Rihanna’nın Girne’de 4 saat kalıp 10 şarkı söyleyeceğini belirterek “Kıbrıs’ta konaklamayacak, geldiği uçakla geri dönecek.

Sanırım Londra’da bir gece kalıp, oradan da Los Angeles’a geri dönecek” diye konuştu. İnşaatını İtalyan bir şirkete, Deutsche Bank’tan aldığı krediyle yaptıracağı oteli 20 Aralık 2011’de teslim alacağını söyleyen Bektaş, yaklaşık yarım milyar dolara mal olacak tesisin 150 bin metrekarelik alana kurulacağını belirtti.