Jaja ve Bilica'nın gece alemi!

Şampiyonluk yarışında baş başa kalan Fenerbahçe ile Trabzonun Brezilyalı futbolcuları, İstanbul gecelerinde boy gösteriyor

28 Mart 2011, Pazartesi 08:16
A A

Takımları şampiyonluk yarışında onlar alemde! Fenerbahçe’de kadroya giremeyen Fabio Bilica ile Fenerbahçeli Alex’in “Türkiye’de forma giyen en iyi yabancı” dediği Trabzonspor’un sambacısı Jaja, çılgın gece aleminde yakalandı.

Fox televizyonunun “Süper Kulüp” programı, Jaja ile Bilica’yı Levent trafiğinde görüntüledi. Jaja’nın kullandığı cipte 3 kadın vardı. Üstelik Jaja direksiyon başında olmasına rağmen elinde dolu şampanya kadehiyle görüntülendi ve bununla da kalmayarak yanındaki ticari taksiyle kadeh tokuşturdu.

Direksiyondaki Jaja’nın hemen arkasında bir başka tanıdık yüz, Fenerbahçe’nin Brezilyalısı Bilica vardı. Evli ve çocuklu olan Bilica, vatandaşı Jaja’yla gece alemine çıkmıştı. Üstelik yanlarında güzel kadınlarla.

Jaja, Süper Kulüp kamerasını fark ettiği anda gaza bastı ve soluğu Maslak’taki ünlü otelde aldı. Otele kadınlarla giren Jaja’nın elindeki şampanya kadehi hala duruyordu.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;