"Jartiyerin altında masum kız var"

Pazartesi, 07 Haziran 2010 - 14:38

Süperstar Ajda Pekkan Harbiye Açıkhava’daki konserinde sahne kostümleriyle ilgi odağı olan ve birbirinden cesur kıyafetleri nedeniyle Rihana ile karşılaştırılan Pekkan konuyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

RIHANNA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

Vatan'da yer alan habere göre; gençlere taş çıkaran fiziğiyle dikkat çeken Süperstar, "Sahne bana göre bir illüzyon. Ve o illüzyonu insanlar bekliyor. Normal bir elbiseyle de sahneye çıkabilirdim çünkü sesime güveniyorum. Ama istiyorum ki oraya gelen insanların biraz da şovvari bir görüntü izlesinler. Sahneye ilk çıkış çok önemli, orada kopmam gerekiyor.

İnsanlara ’vaaav’ dedirtmek beni başka bir boyuta çıkarıyor. ‘Çarpıcı olmak zorundayım’ - Beyaz kıyafetin içinde kıvrak bir kadınım. Çünkü ilk çıkışta flaş olmak durumundayım. Göz alıcı olmak, çarpıcı olmak ve göz doldurucu olmak durumundayım. Sarı elbisenin içinde ise masum bir kadınım. Jartiyerli kıyafetin konsepti ise Rock’tı. Orada jartiyer giyiyorum ama hiç oralarda bir insan değilim, onu sadece içinde bulunduğum rolüm icabı giydiğimi belli ediyorum.

Haberin devamı sonraki sayfada...

Halbuki orada masum, utangaç bir kızım. Seksi görünebilirim ama o benim yaptığım bir işlev. Ve sadece yarım saat sürüyor.

Rihanna’ya neden benzetildiğimi de anlamadım doğrusu. Madonna, Rihanna belki de Türkiye’de o tarz şarkı söyleyen figür olduğum için benzetildim. Yoksa Rihanna tamamen Amerikan ben ise Avrupalı görünüşlü has bir Türk’üm. Ama ona benzetilmek çok hoş. O da dünya starı ben Türkiye’ye ait bir dünya starıyım." diye konuştu.

Twitter'daki Ajda Pekkan yorumları için tıklayınız!

Gülben Ergen: "Gerçek bir star... İkincisi olmaz bu kadının, müthiş..."

Petek Dinçöz: "Ajda Pekkan’a 41 kere maşallah, süper"

Helin Avşar: "Ajda Pekkan’a helal olsun. Yaw ne yiyip içiyor acaba. Bu ne be? 10 puan..."

3