Jennifer Lopez güzellik sırlarını paylaştı

Hello! dergisine konuşan dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez güzellik sırlarını verdi

30 Haziran 2016, Perşembe 15:26
A A

Latin şarkıcı Jennifer Lopez, Hello! dergisine konuk oldu.

Şu sıralar dizisi ‘Shades of Blue’ ve single’ı ‘Ain’t Your Mama’yla gündemde olan şarkıcı, dergiye güzellik sırlarını verdi. Yoğun programı içinde sağlığına nasıl dikkat ettiği sorulan Lopez, genellikle balık, sebze ve salata tükettiğini söyledi. 

46 yaşındaki şarkıcı alkol, kahve ve sigara kullanmadığını belirterek, “Yedikleriniz yalnızca vücudunuzu değil; cildinizin görünümünü de etkiliyor” şeklinde konuştu. Her gün spor yapan Lopez, “Her şeyden önce su için. Özellikle spor öncesi bol su size daha da güç verecektir” dedi.

Morali bozuk olduğunda dans ettiğini ve kendini iyi hissettiğini ifade eden Jennifer Lopez, “Diğer kadınlara ne gibi önerilerde bulunursunuz?” sorusunu şöyle yanıtladı: “Kendinizi başkalarıyla karşılaştırmamak çok zor. Ben de kıvrımlarım olduğu için zayıf olmadığımı düşünürdüm fakat sonra öğrendim ki sağlıklı olmak ve iyi hissetmek, özel bir vücut tipine sahip olmakla ilgili değil; tamamen bireysel bir şey.”

“Zamanda geriye doğru gidebilseydiniz genç halinize nasıl bir tavsiye verirdiniz?” sorusuna iki çocuk annesi şarkıcı, “Kendini sev. Başkalarının neler düşündüğünü merak ederek zaman harcamayı kes. Ve iyi bir nemlendirici kullan” cevabını verdi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;