Jennifer Lopez’in tercihi Cengiz Abazoğlu

Jennifer Lopez, Los Angeles’ta düzenlenen “One Voice: Somos” adlı yardım etkinliğinde konser verdi. Jennifer Lopez konserde Cengiz Abazoğlu imzalı kırmızı bir elbise giydi

16 Ekim 2017, Pazartesi 10:10
A A

Jennifer Lopez, Porto Riko, Karayipler ve Güney Florida’daki yaşanan kasırga afetlerinin mağdurları için düzenlenen “One Voice: Somos” adlı etkinliğe konser vererek destek oldu.

Çekimleri Los Angeles’taki Universal Stüdyoları’nda yapılan yardım programı için sahneye çıkan Jennifer Lopez, toplamda 5 kıyafet değiştirdi.

Jennifer Lopez’in tercihleri arasında modacı Cengiz Abazoğlu imzalı seksi bir elbise de vardı. Cengiz Abazoğlu’nun tasarladığı kırmızı püsküllü elbiseyle sahneye çıkan Jennifer Lopez, büyük beğeni topladı. Selena Gomez, Vanessa Hudgens, Kim Kardashian ve Debra Messing gibi ünlü isimlerin de destek verdiği programda telefonla afet mağdurları için yardım da toplandı.

CENGİZ ABAZOĞLU KİMDİR?

CENGİZ ABAZOĞLU KİMDİR?

Cengiz Abazoğlu 1969, İstanbul doğumlu. Cengiz Abazoğlu’nun ailesinin kumaş yapımıyla ilgili küçük bir firması vardı ve küçük yaşlardan itibaren kumaş fabrikalarında çalışmaya başladı. 

Cengiz Abazoğlu, liseden sonra modayla daha fazla ilgilenmek için Brüksel’e gitti. Brüksel'de bir deri firmasında çalıştı. Yıllarca burada çalışıp kendisini geliştiren Cengiz Abazoğlu, sonrasında ülkesinde döndü ve bir süre sonra kendi moda atölyesini kurdu. 

Uzun zaman boyunca ‘Haute Couture' (özel dikim) olarak çalışan Cengiz Abazoğlu, bir süre sonra hazır giyim üzerine de çalışmalar yaptı ve defileler düzenledi. Cengiz Abazoğlu bazı dönemlerde de televizyondaki moda programları ile karşımıza çıktı.