Jo kaçtı

Son iki antrenmana sakatlığını öne sürerek katılmayan Jo, dün sabah yapılan antrenmana çıkmadı

Jo kaçtı

Galatasaray Milan Baros’un uzun süreli sakatlığının ardından sezon ortasında gol sorununu çözmesi için Manchester City’den Jo Alves’i kiralamıştı.

Atatürk Havalimanı’nda krallar gibi karşılanan Brezilyalı forvet, daha sonra evinde düzenlediği çılgın partilerle medyanın gündemine gelmiş, sarı-kırmızılı taraftarların büyük tepkisini almıştı.

Son iki antrenmana sakatlığını öne sürerek katılmayan Jo, dün sabah yapılan antrenmana çıkmadı. Daha sonra yapılan araştırma sonucunda Jo Alves’in bavullarını toplayıp Polat Otel’deki odasından ayrıldığı ve Brezilya’ya gittiği belirlendi.

Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, Jo’nun durumunun değerlendirileceğini ifade ederek, “Bu futbolcu ile ilgili olarak gereği yapılacak” diye konuştu.
Takımdaki en yakın arkadaşı Giovani Dos Santos’a bile haber vermeyen Brezilyalı futbolcuya en az 50 bin Euro ceza verileceği öğrenildi.

Kesin ceza miktarını önümüzdeki haftaki toplantıda belirleyecek olan yönetimin, futbolcudan ayrıca şikayetçi olmayacağı ifade edildi.

Yasin CAM