Justin Bieber yeni aşkıyla görüntülendi

Dünyaca ünlü Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, önceki gün Los Angeles’ta bir kız arkadaşıyla yürüyüş yaparken objektiflere takıldı.

25 Temmuz 2017, Salı 10:08
A A

Dünyaca ünlü Kanadalı şarkıcı Justin Bieber (23), önceki gün Los Angeles’ta bir kız arkadaşıyla yürüyüş yaparken objektiflere takıldı.

Adının Audreyana Michelle olduğu öğrenilen kız arkadaşıyla samimi görüntüler veren Bieber’ın yeni bir aşka yelken açtığı ve mutlu olduğu konuşuluyor. 

Justin Bieber eline kimi değdirse meşhur ediyor. Örneğin Sahara Ray ile geçen yıl beraber olan Bieber'ın ardından Ray cesur pozlarıyla sık sık gündem olmuştu. 

Bieber ile görüntülenen Audreyana Michelle model. Bieber sevgilisiyle görüntülerini sosyal medya hesabından da paylaştı.

Justin Bieber daha önceSelena Gomez, Chantel Jeffries, Hailey Baldwin ve Sofia Richie ile de beraber olmuştu. Bakalım Bieber'ın bu ilişkisi ne kadar sürecek. 

KONSERLERİ İPTAL

KONSERLERİ İPTAL

ABD'li şarkıcı Justin Bieber, "Purpose" isimli dünya turnesine artık devam etmeyeceğini ve bu kapsam dünyanın çeşitli yerlerinde gerçekleşek 14 konserini iptal ettiğini duyurdu.