Kablo TV'de kampanya

Türksat A.Ş., dört ayrı hizmeti kapsayan kampanya başlattı.Türsat A.Ş. yapılan yazılı açıklamaya göre, Kablo TV platformu üzerinden verilen TELEDÜNYA "Temel Paket" ve "Sinema Paketi" ile birlikte...

08 Eylül 2009, Salı 11:30
A A

Türksat A.Ş., dört ayrı hizmeti kapsayan kampanya başlattı.
Türsat A.Ş. yapılan yazılı açıklamaya göre, Kablo TV platformu üzerinden verilen TELEDÜNYA "Temel Paket" ve "Sinema Paketi" ile birlikte, UYDUNET "Limitli" veya "Limitsiz" internet hizmetlerinde, 01 Eylül-31 Ekim tarihleri arasında uygulanacak kampanyadan yararlanmak isteyenlerden Uydunet ve Teledünya kurulum ücreti alınmayacak. Ayrıca bu kampanyadan faydalanan aboneler, "standart set top-box" ve "kablo modem" ücretini de ödemeyecek.
Teledünya aylık ücret tarifeleri ise şu şekilde belirlendi: Teledünya temel paket 9.5 TL., Teledünya sinema paketi 7.5 TL.
Uydu aylık ücret tarifeleri şöyle olacak: Uydunet hizmetleri, 14.79 TL’den başlayan 1 Mbps hızından 10 Mbps (29 TL) hızından 10 Mbps (29 TL)hızına kadar çeşitli hız ve kotaları içeriyor.
Bu kampanyalardan yararlanmak isteyen abonelerin Uydunet ve Teledünya hizmetlerini iki yıl süre ile alacaklarını taahhüt etmeleri gerekiyor.

ANKA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;