Dr. Haydar Dümen

//icdn.posta.com.tr/images/{aspect}/2017/01/17/8170730.dr.haydar_dümen_43.png

Kadın rol yaparsa...

Dünyadaki pek çok kadının derdi aynı. Orgazm güçlüğü yaşıyor, eşlerini çok sevseler de bu duyguyla bir türlü tanışamıyorlar. Bu konuyu kendinize sıkıntı etmeyin ama erkeğinize karşı da rol yapmayın. Evet, siz, o üzülmesin diye orgazm taklidi yapıyorsunuz ama eğer gerçeği öğrenirse size güveni kalmaz, kendini daha kötü hisseder...

GÜNÜN SORULARI

NEDEN KIZLAR RÜYAMA GİRMİYOR

17 yaşındayım, yaşıtlarım rüyalarında kızları görüyorlarmış. Ben niye görmüyorum? Kızlara karşı ilgim var ama olmuyor. Benim halim ne olacak?

CEVAP


Yaşıtların rüyalarında kızlar görüyor, sen de kıskanıyorsun öyle mi değerli okurum. Ne gam! Sen de ayıkken kızları görüyorsun, ne fark eder. Onlar rüyalarında hayal ilişkileri yaşıyorlar. Sabah uyandıklarında ne gelen var ne giden, yatak bomboş. Eskiden atalarımız ‘Akşamdan yedim güllaç, sabah kalktım senin de karnın aç, benim de karnım aç” demişler, filozoflar gibi söz uydurmuşlar. Mastürbasyon yaparken sen uyanık rüya görmüyor musun? Ne mahallenin kızları, ne de anasının kuzuları kalıyordur. Rüya görenin de gözü kapalı, senin de. İstersen karşına bir de resim koyarsın. O da nesi? Breh breh! Yavrum, sen de davul dengi dengine birini bulsaydın. Ne yapacaksın Paris Hilton’u? O sana bavulunu bile taşıtmaz. Gevezeliği bırakalım, gerçeğe bakalım. Aslında uykun derin, şimdilik öyle olsun. İleride nice rüyalar göreceksin, feleğini şaşıracak, bugünleri arayacaksın. Bu tür rüyalar ısmarlama olmuyor ama “Rüya görmedim” diye de cinsellikten soğunmuyor.

[[HAFTAYA]]

ESKİ SEVGİLİM AKLIMDAN ÇIKMIYOR

17 yaşındayken, benden 9 yaş büyük bir adam ile evlendirildim. Eşimin porno izlediğini fark edince mücadele ettim. Daha sonra gay biri ile ilişkisi olduğunu fark ettim. Ama benimle de birlikte oluyordu. Ben de şeytana uydum, birine aşık oldum. Onunla ilişkim bir süre sonra bitti. Eşimden ayrıldım. İkinci evliliğimi yaptım ama eşimle birlikte olurken eski sevgilim aklıma geliyor. Ne yapacağım? RUMUZ: AŞK ACISI

CEVAP


Sevgili okurum, sen şansı, şans seni zorlamışsın. Önce bu şans ters gitmiş, piyangodan sana amorti çıkmış. Yaş oranlarınız iyi ama adamın rengi senin rengine uymamış. O başka rotalarda uçmaya başlamış. Sen kestirmeden yol almışsın. Sanki bir tür ödeşme yapılmış. Gerisi olması gereken gibi olmuş. Derken, sen sevgili okurum, ya birini bulmuşsun ya da biri seni bulmuş. İlk durak nikah dairesine iniş yapılmış. Sonra uçuş seferleri başlamış. Hava açık, yağmur, kar yok. Ne var ki bir süre önce okurumuzu yıldırım çarptığından bu uçak yolculuğunda o yıldırımı kafasından atamıyormuş. Doğrusu sevimli bir öykü oldu. Biraz Sindirella’yı anımsattı. Ha yıldırım ha pabuç... Mutlaka bir bahane olacak. İyi de o defter kapanmamış. Okurumuzun şeytanı da boş durmamış. İkide bir gelip aklını karıştırıyormuş, kovsan bile gitmiyormuş. Okurum, iki arada bir derede kalmış. Dereyi geçmek için arada bir paçaları sıvıyor ama akıntıdan korkuyormuş. Bana ne yapacağım diye soruyor? Sevgili okurum, derede boğulma da ne yaparsan yap!!!

***


Orgazm taklidi yapıyorum

28 yaşında kadınım. Orgazm sorunu yaşıyorum. Partnerimi mutsuz etmemek için orgazm taklidi yapıyorum. Oysa ki mastürbasyon yaparken her şey 2 dakika
sürüyor. Ne yapacağım?

CEVAP

Sevgili okurum, orgazm üçlüğünü yaşayacaksın. Bir teknik geçişle klitoris orgazmdan vajinal orgazma geçiş yapacaksın. Sevgilin, orgazm taklidini yaptığını anladığında kırılır, güveni sarsılır. Daha açık konuşmandan yana var. Fantezi ve klitoris tekniğine önem verirseniz her şey düzelecek.

Karım cinsellikten hoşlanmıyor


5 yıldır evliyim. Karımın cinsel ilişkiye soğuk bakıyor, “Olmasa da olur” diyor. Ben istersem oluyor, istemezsem olmuyor. Ne yapmam gerekiyor?

CEVAP

Değerli okurum, kadınlarda soğukluk kolay giderilmiyor. Senin doğrudan nunla konuşman sevecen ve romantik bir ortam yaratman gerekiyor. Bazı
fantezileri de kullanmak zorundasın.

Baba olamazsam ne yaparım?


Penisim 8 santim. Baba olamayacağım diye çok üzülüyorum. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Değerli okurum, babalıkla penis boyu arasında bağ yok. Yumurtalar normal ve yerindeyse yeterli sperm üretiyorlarsa baba olacaksın. Bunlar da laboratuvar tetkikinden sonra öğrenilir. İçinin rahat etmesi için testislerini üroloji uzmanına göster.

Kız benden kaçtı

21 yaşındayım. Penisimin boyu büyük. Bu yüzden kız arkadaşım benden kaçtı. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Değerli okurum, sevmeye devam. Bırak kız kaçsın. Üzerine düşüp vicdanını da köreltme. Onun bir hayatı var. Sen seni kabul edebilecek biriyle ilişki kur. Ama bu ilişkilerini vicdana ve yasalara uydur.

Neden benden kan geldi?

25 yaşındayım. Haftada 4-5 kez mastürbasyon yapıyorum. Son yaptığımda idrar yolundan kan geldi. Endişe ediyorum, ne yapmalıyım?

CEVAP

Sevgili okurum, zorladın. Zorlarsan olur. Bunun ne gereği ve anlamı vardı. Yani bir ruhsal açlık mı iradesizlik mi? Hadi kendini topla. Sağlam kimlik oluştur.
Arada da mastürbasyonunu yap.

İlişkiye girerken sertleşme olmuyor

22 yaşındayım, günde 2 kez mastürbasyon yapıyorum. İlişkiye girerken sertleşme sorunu yaşıyorum ve geç boşalıyorum. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Değerli okurum, mastürbasyonu azaltmazsan haftada 3-4’e indirmezsen sorunlar çıkacak. Sorunlar büyüyecek. Doktorun işi de zorlaşacak. Senin
cinselliğin de kendi yolundan çıkacak. Aman yavrum, biraz irade. Güdülerini akışına bırak.

Benim tüfek ikinci atışta kesiliyor


16 yaşındayım. Benim tüfek iki atıştan sonra kesiliyor. Hatta ikinci atışta biraz az geliyor. Bunu nasıl çözerim?

CEVAP

Değerli okurum, çözülecek sorun yok ki çözesin. Diyelim ki sen bir hamburger yiyor, doyuyorsun. Arkadaşın da 5 hamburger yiyor. Hanginiz hasta, hanginiz
sağlıklı? Bunun gibi bir şey. Anladın mı çocuğum?

Penisim yüzünden evlilikten korkuyorum

21 yaşındayım. Penisim 10 santim. 2 ay sonra düğünüm var. Ne yapabilirim?

CEVAP

Değerli okurum, şimdilik yapılacak bir şey yok. Evleneceksin. Bir süre deneyim kazanacaksın, alışma temposu da geçecek. Bana göre eşini mutlu etmeye
ve baba olmaya yeterli bir boyuttur.

Kız hamile mi?

Bir hafta önce sevgilimle ilişkiye girdik. Çok kısa sürdü, ben dışarı boşaldım. Acaba hamile olabilir mi?

CEVAP

Değerli okurum, kız arkadaşın yüzde 99.9 hamile değil. Acaba kızlık zarı bozuldu mu? 18 yaşındayım. Birkaç yıl önce mastürbasyon yaparken biraz kan geldi. Acaba kızlığım bozulmuş mudur? Zarı nerede diktirebilirim?

CEVAP

Çocuğum, kızlık bozulmadı ki diktiresin. Bir parça zorlandı, incindi sana haber gönderdi. “Bana fazla dokunma ben narinim” dedi. Hepsi bu kadar.

GÜNÜN SÖZÜ
Karanlık bir ortamda mum ışığı bile umuttur ve yol gösterir. H.D.