Kadın ruhundaki tüm arzular

Tuğçe Kazaz Sunset markasının yeni iç giyim koleksiyonunun yüzü oldu. Yüzlerce yerli ve yabancı model arasından yapılan seçimde, Kadın ruhundaki tüm arzuları en iyi Kazaz'ın yansıtacağı kararı alınmış.

13 Şubat 2010, Cumartesi 17:09
A A

Tuğçe Kazaz Sunset markasının yeni iç giyim koleksiyonunun yüzü oldu. Yüzlerce yerli ve yabancı model arasından yapılan seçimde, Kadın ruhundaki tüm arzuları en iyi Kazaz'ın yansıtacağı kararı alınmış.FOTOĞRAFLAR: ŞENOL ALTUN

Sunset Lingerie Yönetim Kurulu Üyesi Ayşegül Güneş neden Tuğçe Kazaz’ı seçtiklerini şöyle açıkladı: “Tuğçe Kazaz, bir kadının tüm karakteristik özelliklerini mix eden bir model. Masum görüntüsü, aşk’a olan inancı, kendine güvenen ve başarıyı kariyer edinmiş güçlü kişiliği, hepsi Sunset Lingerie koleksiyonunun karakteri ile uyuşuyordu”.

Çekimler 3 gün sürdü ve tamamen “beyaz” rengin öne çıktığı bir suit odada çekildi.

Resimlerde klasik fotoğraflardan farklı olarak duygular öne çıkarıldı.

Tuğçe Kazaz’ın ilk iç giyim çekimleriydi. Bugüne kadar iç giyime yönelik tüm reklam ve tanıtım çekimlerini reddeden Tuğçe Kazaz, Sunset Lingerie çekimlerini projenin içindeki “duygu” nedeniyle kabul etti.

3 günlük çekim sırasında 85 kişilik bir ekip çalıştı.

Tuğçe çekimler süresince oldukça neşeli ve profesyoneldi. Her kareden sonra fotoğrafçıyla birlikte fotoğrafları inceleyerek pozlarını sürekli geliştirdi.

Kazaz'ın dövmeleri kötü göründüğü için photoshop'la silindi.

Kazaz, mart ayında yapılacak üç günlük ikinci çekimde de 15 tane mayo tanıtacak.

Kampanya için 85 bin euro (175 bin TL) alan Kazaz, üç günlük çekimde 15 iç çamaşırı giydi.