Kadınlar cinsel ilişkiye girerken ne düşünür?

Kadınlar çok yönlü varlıklardır, sevişirken bile düşünmeye devam ederler. Peki, tam o anda akıllarından ne geçiyor? İşte kadınların cinsel ilişkiye girdiği sırada aklından geçen düşünceler... 

19 Eylül 2017, Salı 15:14
A A
İyi göründüklerini bilmek istiyorlar

İyi göründüklerini bilmek istiyorlar

Kadınlar sevişirken nasıl göründüklerini düşünürler. Saçları, göğüsleri, kalçaları gerçekten etkileyici görünüyor mu merak ederler. İstenmeyen tüyleri var mı, terledi mi, bunlar rahatsız ediyor mu?

Bazen kadınlar bu tür düşünceler yüzünden, seks üzerinde odaklanamıyor ve bu yüzden de orgazm olamıyor.Erkeklere not: Eğer birlikte olduğunuz kadın orgazm olamadığından yana dert yanıyorsa o zaman en iyi siz ona yardım edin ve güzel sözler söyleyin: Harika kokuyorsun, göğüslerin muhteşem görünüyor, çok güzelsin gibi… Bu rahatlama sayesinde siz de sevişmeden daha fazla zevk alacaksınız.

Yeterince iyi olduklarını bilmek istiyorlar

Yeterince iyi olduklarını bilmek istiyorlar

Kadınlar, erkeklerini mutlu etmek ister; bu yüzden cinsel ilişki esnasında bile karşıdan tepki bekler.

Nefes alışınızda hızlanma, ses çıkarma veya zevk aldığınız pozisyonlarda ‘bunu çok seviyorum!’ demeniz bile kadının kendini iyi hissetmesini sağlar. Unutmayın: Yatakta sizi mutlu ettiğinden emin olan kadın, daha iyisini yapmak için çabalayacaktır.

Orgazm olmak istiyorlar

Orgazm olmak istiyorlar

Biyolojik bir gerçek var: Kadınlar, erkeklerden daha geç orgazm oluyor. Kabul edelim ki çoğu erkek, boşaldıktan sonra sevişmeye son vermeyi tercih ediyor. Bu sebeple kadınların aklında ‘Orgazm olabilecek miyim, ondan önce gelebilecek miyim?’ diye endişeler oluyor.

Peki kadınların orgazm olması nasıl kolaylaşır?

Peki kadınların orgazm olması nasıl kolaylaşır?

Kadınlarda G noktasını keşfederseniz, birkaç dakika mükemmel bir orgazm yaşamasını sağlayabilirsiniz. Klitorise masaj yapmak da zannettiğinden daha kısa sürede kadının orgazm olmasına yardım eder.

İç çamaşırlarıyla nasıl görünüyorum?"

İç çamaşırlarıyla nasıl görünüyorum?"

Ön sevişme esnasında erkekler olayın yüzde yüz içindeyken kadınlarda durum biraz farklıdır. Netice de ön sevişme demek iç çamaşırların meydana çıkması demek. Söz konusu da görsellik olunca kadınlar tahrik olmaktan çok iç çamaşırlarının o sırada nasıl durduğunu, güzel görünüp görünmediklerini düşünüyor.  

Erkeklerin dokunduğu yer yumuşacık olsun...

Erkeklerin dokunduğu yer yumuşacık olsun...

Yatakta özgüveni tavan yapan ve rahat hareket eden kadınları bir kenarda tutarak söylüyoruz: Cinsel ilişki nduğu yer yumuşacık olsun... sırasında erkekler vücudunuzun ne kadar yumuşak olduğunu değil vücudunuzu ne kadar iyi kullandığınızı önemser. Bu yüzden yatakta kendinize stres yaratmak yerine biraz zevk almaya bakın. 

Çok fazla ses çıkarıyor muyum?

Çok fazla ses çıkarıyor muyum?

Cinsel ilişki esnasında kadınların genital bölgesinden bir ses gelebilir. "Vajinadan ses mi gelirmiş?" demeyin. Evet, bazı özel durumlarda bu mümkün. Özellikle ilişki esnasında daha da belirginleşebilen bu durum çoğunlukla kadının anatomisi ve ilişki esnasındaki evreye bağlıdır.

Çoğu kişinin vajina gazı olarak bildiği bu durum cinsel yönden aktif olan kadınlarda oluşabilir, aklınıza farklı gürültüleri getiren benzetmelere yol açabilir. 

Vajinal gaz nedir?

Vajinal gaz nedir?

Aslında vajina yada rahim gazı diye bir kavram yoktur. Çıkan ses yada gürültü koparan çığlık, vajinada tamamen hava sıkışmasıdır. Erkeğin kadın ile ilişkisi esnasında yada hemen sonrasında, uyarılma durumunda meydana gelir. Uyarılma esnasında rahim gevşer, uzar ve hava için daha fazla yer açılır. Erkeğin hareketleri ile de “yel çıkmasıgibi bir ses duyulur.İşte böyle bir durumda gelen sese takılmak yerine, eşinizin ya da sevgilinizin üstüne çıkabilir, seksi kendi kontrolünüz altına alabilirsiniz. 

Kimileri uzun sever kimileri de kararında...

Kimileri uzun sever kimileri de kararında...

Söz konusu cinsel ilişki olunca şöyle bir algı var: Ne kadar uzun sürerse o kadar iyi! Halbuki kadınlar için bu durum biraz farklı. Seks uzun sürdükçe kadının zevk alma suyu azalabiliyor ve ne yazık ki bu da sürtünme esnasında acı çekmesine yol açıyor. 

Bu yüzden cinsel ilişki ne uzun sürdükçe kadın bir an önce bitmesini isteyebiliyor. Hiçbir kadının sırf "uzun sürüyor" diye seksten soğumasını istemezsiniz değil mi?