Kahreden ölüm!

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde evinin yakınında yolda yürürken bir anda yere yığılan genç hayatını kaybetti

31 Ağustos 2014, Pazar 11:53
A A

19 yaşındaki Mertcan Yılmaz yolda yürüdüğü esnada aniden yere yığıldı. Arkadaşları Metcan’ın yere yığıldığını ve nefes almadığını görünce 112’yi arayarak yardım istedi. Kısa sürede olay yerine gelen 112 sağlık ekipleri Mertcan’a kalp masajı ve suni teneffüs uygulayarak yeniden hayata döndürdü. Ambulans ile ilçedeki özel bir hastaneye kaldırılan Mertcan’ın kalbi burada bir kez daha durdu. Yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Mertcan Yılmaz hayatını kaybetti. Hastana de ki doktorlar Mertcan’ın kalp krizi geçirmesi sonucu hayatını kaybettiği şüphesi üzerinde dururken, yakınları aldıkları ölüm haberi ile büyük üzüntü yaşadı. Cenazesi özel hastaneden alınarak Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Mertcan Yılmaz’ın savcılık tarafından yapılan incelemesinin ardından kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için Ankara Adli tıp Kurumu’na sevk edildi.

BİR GÜN SONRA ÜNİVERSİTEYE KAYIT YAPTIRACAKTI

Ereğli ilçesinde annesi ile birlikte yaşayan 19 yaşındaki Mertcan Yılmaz’ın liseden bu yıl mezun olduğu ve bu gün Edirne’ye giderek sınavla kazandığı Trakya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne giderek kayıt yaptıracağı öğrenildi. Mertcan Yılmaz’ın anne ve babası oğullarının beklenmedik ölümü karşısında gözyaşlarına boğuldu.

Mertcan Yılmaz’ın adli tıp kurumunda yapılacak otopsisinin ardından cenazesinin Ereğli’ye getirilerek defnedileceği belirtildi

Savcılık Mertcan’ın ani ölümü ile ilgili olarak soruşturma başlattı.

DHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;