Kaka'nın ayrılmaya niyeti yok

İspanyol spor gazetesi Marca, İtalya'nın FC İnter kulübünün, Kaka için Real Madrid'e 30 milyon Euro teklif ettiğini ileri sürdü

15 Haziran 2011, Çarşamba 10:21
A A

Marca’nın haberinde, İnter’in teknik direktörü Leonardo Araujo’nun özellikle Kaka’yı istediği, kulüp başkanı Massimo Moratti’nin de en büyük rakipleri Milan’a karşı bir süpriz yapmak için Kaka’yı almaktan yana olduğu ifade edildi.

İspanyol gazetesi, Real Madrid’in Kaka için 30 milyon Euroluk teklifi az bulduğunu ve 40 milyon Euro istediğini yazarken, Madrid yönetiminin, "67 milyon Euroya Milan’dan alınan Kaka’dan zarar edeceğimize takımda kalır daha iyi" yönünde düşündüğünü iddia etti.

Kaka’nın ise yakın çevresine ısrarlı bir şekilde, "Real Madrid’den bir yere gitmiyorum. Burada kalıp, kupa kazanmak istiyorum" diye konuştuğu bildirildi.

Öte yandan, Real Madrid’e Nuri Şahin ve Hamit Altıntop’un gelmesi İspanyol medyasında bu futbolculara olan ilgiyi artırdı.

Hamit Altıntop’un kuzeni Murat’ın, Almanya’nın Gelsenkirchen kentindeki düğününe Hamit ve Halil Altıntop kardeşlerin yanı sıra Mesut Özil’in de gitmesini fotoğraflarla veren İspanyol basını, Real Madrid’de gelecek sezon birlikte oynayacak Mesut ve Hamit’in arkadaşlıklarının altını çizdi. 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;