Kalekent şimdiden yüzde 5 prim yaptı

Gül İnşaat, LİV Yapı ve 3S Kale ortaklığı ile Beylikdüzü’nde inşa edilen Kalekent Konut Projesi yatırımcılardan büyük ilgi görüyor.

24 Ekim 2013, Perşembe 15:00
A A

Toplamda 100 bin metrekare alan üzerinde 250 milyon dolar yatırımla 2 etaptan oluşacak henüz temel aşamasındaki projenin yüzde 20′si hemen satıldı.

Gayrimenkul sektöründe 40 yıllık deneyimi ile binlerce aileyi ev sahibi yapan Gül İnşaat ve LİV Yapı ortaklığı ile İstanbul’un cazibe merkezi Beylikdüzü’nde inşa ettiği Kalekent projesi hem bölgeye, hem de yatırımcılarına büyük fırsatlar sunuyor.

1 Ayda Yüzde 5 Prim Yaptı
Liv Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sönmez Aydın, Kalekent Konut Projesi’ne yatırımcıların gösterdiği ilgiden memnun olduklarını belirtti. Temel çalışmalarının sürdüğü projenin yüzde 20′sinin satıldığını belirten Aydın, lansmandan bu yana geçen 1 aylık süreçte konutların yüzde 5 prim yaptığını bildirdi. Daireleri 2015 yılında her şeyiyle tamamlayarak sahiplerine teslim edeceklerini hatırlatan Sönmez Aydın, projenin, tamamlandığında yatırımcılarına en az yüzde 50 prim kazandıracağını tekrarladı.

Mevduatın artık yatırım aracı olmaktan çıktığına dikkat çeken Sönmez Aydın, yatırımcılara, 60 ay vadeye yüzde 0,89, 120 ay vadeye ise yüzde 0,90 faizle banka kredisinin yanı sıra şirket bünyesinde cazip fırsatlarla Kalekentli olma fırsatı sağladıkları belirtti.

Kalekent Projesi Hakkında:
1+1′den 4+1′e toplamda 25 farklı daire seçeneği sunulan projede arsanın yüzde 73′ünü yeşil alan, bahçe ve havuzlara ayrılırken, bloklar 8 kattan oluşuyor ve blokların arasındaki mesafeler de 15 metreden 200 metreye kadar değişkenlik gösteriyor.

Blokların giriş katları bahçe teraslı dairelerden oluşurken, üst katlardaki dairelerde ise balkonlu veya balkonsuz seçenekler mevcut. Dairelerdeki mutfaklarda fırın, davlumbaz, ocak ve bulaşık makinesi montajı yapılmış olarak sunulacak. Tüm dairelerin salonlarında klima kurulumu gerçekleştirilecek.

Kalekent projesindeki fırsatlar için tıklayın!

http://emlakguncel.com.tr

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;