Kalp Atışı 3. bölüm fragmanı: Eylül’ün hastanedeki geleceği tehlikede!

Dün akşam yayınlanan 2. bölümüyle izleyiciyi ekran başına toplayan yeni sezon dizilerinden Kalp Atışı'nın son bölümünde neler oldu? Genç doktorların arasında geçen mücadeleleri ve hastaneyle yaşadıkları yönetimsel sıkıntıları konu alan dizinin 3. bölümünde hangi gelişmeler yaşanacak? Eylül hastaneden kovulacak mı?

08 Temmuz 2017, Cumartesi 15:35
A A
Kalp Atışı yaz dönemine iddialı giren diziler arasında yer alıyor. Kalp Atışı dizisinde dün yayınlanan ikinci bölümde yaşanan şok gelişmelerin ardından izleyici birçok sorunun cevabını merak ediyor. Kalp Atışı dizisinin 2. bölümünde Eylül’ün üzerine baskı kurmaya çalışan Bahar hain planlar kuruyor. Hastanenin sahibi olan babasına Eylül’ü atması için ısrar eden ve yalanlar sıralayan Bahar’ın bu planları tutacak mı?

KALP ATIŞI 3. BÖLÜM FRAGMANIKALP ATIŞI’NIN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?


Eylül yıllar sonra Ali Asaf ile karşı karşıyadır. Yıllardır kaçmış olduğu duygularıyla tekrardan buluşurken, hastanede asıl olma nedenini de asla unutmayacaktır; büyükannesi için adaleti sağlamak. Eylül, Gülayşe'nin ameliyatını gerçekleştiren Doktor Sinan Tunç ve Ali Asaf'a saplantılı aşık kızı Bahar ile aynı hastanedir. Eylül'e karşı lisedeki nefreti devam eden Bahar, artık çok daha tehlikelidir. Eylül vakalarda gösterdiği sıra dışı ve etkileyici müdahalelerle tüm hastaneyi kendisine hayran bırakırken, onu yıllardır koruyup kollayan, Ali Asaf'ın can dostu Doktor Selim ve hastanenin başarılı cerrahı Oğuz'u da aynı şekilde etkileyecektir. Fakat bu sefer Ali Asaf'ın hiçbir engele takılma ve Eylül'ü kaçırmaya niyeti yoktur. Çözümlenmemiş geçmiş, yıllar sonra ikisinin de karşısında durmaktadır.

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;