'Kan benim damar benim' diyen çocuk konuştu

'Kan benim damar benim' diyerek internet sitelerinde yayınlanan videosuyla herkesi güldüren çocuk, ilk kez konuştu

30 Temmuz 2013, Salı 10:39
A A

Kan vermek istemeyen ve “kan benim damar benim” sözleriyle sosyal medyada büyük ilgi gören çocuğun şimdi de röportaj videosu yayınlandı.

Adobe Flash Player Yükle

Asgari ücretle çalışan bir babanın oğlu olan Nuh’un çeşitli hastalıklar nedeniyle 10 yıldır tedavi gördüğü belirtildi.

Ailesi ile birlikte röportaj veren çocuğun annesi oğlunun Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde kilo, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde Sinir ve Haseki Hastanesi’nde epilepsi tedavisi gördüğünü söyledi. Çocuk ise, videonun izlenmesi ve meşhur olmasıyla ilgili “Ne şöhreti bana ne. Videoyu kimse izlemesin çünkü görenler benimle dalga geçiyor. Sen şöylesin sen böylesin diye” dedi.

10 YILDIR TEDAVİ GÖRÜYOR

Çocuğunun yıllardır tedavi gördüğünü anlatan Serdal A. "Kafasında kist var, epilepsi hastası bunların yanı sıra kilo ve sinir tedavisi görüyor. Her ay hastanelerdeyiz.10 yıldır tedavi böyle. Bu videonun çekildiği gün de kilo için kan vermeye gitmiştik zaten. Çocukta daha önceden iğne korkusu da vardı.”

Nuh.C.A.’nın hastanelerdeki ilk olayı olmadığını söylüyor annesi ve ekliyor: "Hastaneye gittiğimizde sinir ilaçlarını kullanmıyordu, bazen kendisine de zarar verebiliyordu ama şimdi ilaçları kullanıyor."

DIŞARI GÜNEŞ GÖZLÜĞÜYLE ÇIKIYOR

Nuh.C.A. durumdan o kadar rahatsız ki dışarı herhangi bir yere çıkarken bile güneş gözlüğü takıyor. Babası dışarda görenlerin fotoğraf çektirmek istediğini söylüyor. Nuh ise, bundan hiç hoşlanmadığını ifade ediyor.

 

 


 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;