Kanıyla kapıya not yazıp, kendini astı

Önce bileklerini kesti, sonra duvara kanıyla not yazdı: Ölümümden emlakçı sorumludur

20 Şubat 2015, Cuma 12:40
A A

Denizli’de, 53 yaşındaki Kahraman Şahan, bileğini kesip, kanıyla kapıya, bir süre önce ortak iş yaptığı emlakçıyı ölümünden sorumlu tutan bir not bıraktıktan sonra kendini astı. Emlakçı C.B., ifadesine başvurulmak üzere emniyete götürüldü.

BİLEKLERİ KESİK BULUNDU

Kınıklı Mahallesi Bursa Caddesi’nde ikinci el eşya alım satımı yapan evli ve iki çocuk babası Kahraman Şahan’ın tavana asılı cesedi, dün saat 21.00 sıralarında, işyerinin bulunduğu binanın kalorifer dairesi girişinde bulundu. Durum, polise bildirildi. Bileğinde kesik bulunan Şahan’ın cesedi otopsi için Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Adli Tıp morguna kaldırıldı.

KENDİ KANIYLA 'ÖLÜMÜMDEN EMLAKÇI SORUMLUDUR'

Şahan’ın kendini astığı demir kapının üzerinde kanla yazılı ’Ölümümden emlakçı sorumludur’ notunun bulunduğu belirtildi. Şahan’ın komşu esnaf emlakçı C.B. ile bir süre önce ortak iş yaptığı, ancak alacağını tahsil edemediği, kendi borçlarını da ödeyemeyince bunalıma girdiği öğrenildi.

Kahraman Şahan’nın bir süredir psikolojik tedavi gördüğü kaydedildi. Olayın ardından emlakçı C.B., ifadesine başvurulmak üzere emniyete götürüldü. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

DHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;